Дипломна робота «Порівняльна оцінка ефективності використання повітряних судів», 2000 рік

З предмету Техніка, технології · додано 31.08.2009 13:50 · від Karolina Korol · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Таблиці вихідних данних. 2. Розрахунок показників рейсів ПС і побудова графіків залежності від дальності польоту: a) погодинної продуктивності польотів; б) питомих витрат палива; в) питомих витрат на перевезення. 3. Обґрунтування раціональних сфер застосування порівнюваних типів ПС за дальністю, використовуючи різні критерії оцінювання. 4. Обґрунтування доцільності експлуатації ПС з урахуванням співвідносних частот рейсів і еквівалентності завантаження. 5. Висновок. 6. Список літератури.

Висновок

У ході виконання дипломного проекту були проведені техніко-економічні розрахунки показників використання ПС, таких як: годинна продуктивність польоту, рейсова й питома витрата палива, питомі витрати на перевезення.

На основі проведених розрахунків, були визначені певні закономірності в зміні цих параметрів.

Що стосується розрахункових маршрутів, то найбільш рентабельним є експлуатація ПС А-330. Літак Ту-154М має низькі показники рентабельності на всіх трьох маршрутах, та значно відстає за цими показниками від А-330, хоча його експлуатація також можлива. Експлуатація всіх видів повітряних судів є рентабельною.

Даний дипломний проект дозволив:

 Поглибити й закріпити знання по техніко-економічних дослідженнях й обґрунтуванням на авіаційному транспорті;

 Одержати практичні навики техніко-економічних розрахунків показників використання повітряних судів (ПС) на маршрутах й оцінити раціональні сфери їхнього застосування;

 Придбати досвід роботи зі спеціальною літературою, довідковими й нормативними матеріалами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?