Реферат «Облік транзакційних витрат у різних країнах», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 03.09.2009 17:45 · від Аля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.1. Сутність транзакційних витрат 5 1.2. Особливості обліку транзакційних витрат в різних країнах 9 Висновки 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Проаналізувавши дану розрахунково-графічну роботу, можна зробити висновок, що чинні системи бухгалтерського обліку спрямовані в основному на фіксацію здійснених витрат підприємства і не дає можливості отримувати інформацію для прийняття багатьох важливих управлінських рішень, пов’язаних з вибором способу ринкової взаємодії. Більше того, українська система бухгалтерського обліку спрямована на приховування окремих видів транзакційних витрат, оскільки дані про них не можна віднести ні на одну з прописаних статей.

Відсутність можливості окремого обліку трансакційних витрат за будь-якою системою бухгалтерського обліку пояснює те, що майже всі методи обліку трансакційних витрат є відносними, оскільки визначення конкретної величини цих витрат вимагатиме відстеження кожної операції в процесі функціонування підприємства, що значно ускладнюється в умовах великих розмірів самих господарюючих суб’єктів. І поза як окремо облік транзакційних витрат не ведеться, не можна реально простежити причинно-наслідкові зв’язки між величиною даних витрат і зміною обсягу випуску продукції, прибутку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?