Курсова робота «Ціноутворення у міжнародній торгівлі. Види цін. Цінові скидки. Базисні умови постачання», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 31.08.2009 14:11 · від wild cat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Перелік умовних позначень. символів, одиниць. скорочень і термінів Вступ Розділ 1. Ціноутворення в міжнародній торгівлі Розділ 2. Види цін Розділ 3. Цінові скидки Розділ 4. Базисні умови постачання Висновки Перелік посилань

Висновок

Глобальна мета діяльності будь-якого підприємства – отримання максимального прибутку. Що ж до поточних цілей, то такими можуть бути: захист своїх позицій; подолання конкурентів; завоювання нових ринків; вихід на ринок з новим товаром ; швидке відшкодування витрат; стабілізація доходів. Залежно від завдань, що вирішуються на певному етапі, підприємство може прагнути до: збереження встановленого рівня цін; підвищення рівня цін, зниження рівня цін; зміни рівня цін – поступово чи стрибкоподібно. Але будь-яке підприємство при розрахунку ціни має пройти низку етапів:

1. визначення та аналіз цільового ринку (сегмента світового ринку).

2. аналіз елементів маркетингового комплексу (товар, просування, канали розподілення).

3. вибір цінової політики.

4. визначення цілей ціноутворення.

5. формулювання цінової стратегії.

Використовуючи різні методики встановлення початкової ціни на товар, при цьому враховується як мінімум один з таких факторів:

- рівень витрат на одиницю товар;

- наявність унікальних характеристик товару;

- середній рівень ринкових цін на анологічні товари.

У міжнародній практиці здійснення зовнішньоекономічних операцій застосовуються спеціальні умови, які мають назву базисні умови поставки. Дані умови спрощують складання і погодження контрактів. Правила тлумачення базисних умов висвітлено у збірнику під назвою Інкотермс – 2000. Базисні умови контракту визначають момент переходу права власності на товари від продавця до покупця, отже і ризику його випадкової втрати.

Базисні умови визначають основну ціну (базис ціни) в залежності від того включаються витрати з доставки в ціну ж не включаються. Базисні умови застосовуються при транспортуванні товару будь-яким видом транспорту.

Усі базисні умови можна розділити на 4 групи:

1. Група Е має всього один термін EXW продавець передає товари покупцю безпосередньо у своїх приміщеннях і не несе відповідальність за його навантаження.

2. Група F має: FCA, FAS, FOB. Продавець зобов’язується надати товар у розпорядження обраного перевізника відповідно до інструкції покупця. Обирає, наймає і розраховується з перевізником.

3. Група С має: CFR, CIF, CPT, CIP. Продавець зобов’язується укласти договір перевезення без прийняття на себе ризику, випадкової втрати чи пошкодження товару.

4. Група D має: DAS, DES, DEQ, DDU, DDP. Продавець бере на себе всі витрати і ризики до моменту доставки товару в пункти (в країну) призначень

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення