Курсова робота «Витрати підприємства та чинники, що впливають на їх формування», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 27.08.2009 22:49 · від Олег 88 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Теоретична частина 4 1.1. Поняття витрат підприємства 4 1.2. Класифікація витрат та їх характеристика 7 1.3. Облік витрат підприємства 15 2. Практична частина 17 2.1. Загальні відомості про підприємство та аналіз основних техніко-економічних показників підприємства 17 2.2. Аналіз витрат підприємства 22 2.3. Шляхи оптимізації витрат 24 Висновки 25 Використана література 26

Висновок

Витрати є невід’ємною складовою частиною діяльності будь-якого підприємства. Вони можуть бути безпосередньо пов'язані з виробництвом і наданням послуг споживачам, обумовлені технологією і організацією виробництва, включаючи матеріальні витрати і витрати на оплату праці працівників, зайнятих у виробничому процесі по наданню послуг, витрати по контролю виробничого процесу і якості послуг, надійності і екологічній безпеці їх надання, а також усуненню недоліків, виявлених в процесі надання послуг.

Аналіз структури витрат Міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” показує, що дане підприємство є досить прибутковим, але основним його недоліком є те, що воно має матеріаломісткий характер виробництва, доля витрат на матеріали у звітному періоді склала 81%. Однією з основних причин такого стану є застаріла матеріальна база, яка використовується для виробництва послуг даного підприємства і, саме тому, першочерговим і невідкладним завданням роботи по оптимізації витрат МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” є вирішення проблеми заміни застарілого обладнання, ведення інноваційних технологій. Всі ці питання можуть бути вирішені шляхом проведення детального аналізу стану засобів виробництва і можливості впровадження новітніх технологій і виробництво. Підсумком такого аналізу повинна стати довгострокова стратегія розвитку даного підприємства, з переважаючим інтенсивним шляхом даного розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?