Реферат «Ціна – як економічно – фінансовий важель управління виробництвом», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 27.08.2009 12:04 · від Видана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика ціни. Види цін. 2. Методи ціноутворення на продукцію (товари, послуги) 3. Визначення ціни продукції ВАТ «ІнГЗК» та дослідження чинників її ціноутворення Висновки Список використаних джерел

Висновок

Сьогодні, для підвищення конкурентоспроможності підприємства і створення його іміджу, важливим аспектом є розробка цінової політики з урахуванням впливу виробничих витрат.

В сучасних умовах ціна товарів (робіт, послуг), що встановлює підприємство, повинна відповідати двом основним вимогам. По – перше, вона має забезпечувати отримання прибутку, достатнього для нормального функціонування та розвитку підприємства. По – друге, ціна повинна відповідати уявленням споживачів про призначення, якість, цінність продукції та стимулювати її придбання на ринку.

На сьогодні усвідомлення важливості ціноутворення для ефективної діяльності вітчизняних підприємств призвели до того, що проблемам розроблення, вдосконалення цінової політики приділяється багато уваги як у науковій літературі, так і в практиці управління сучасними компаніями. Як основні чинники ціноутворення розглядаються результати дослідження ринку, що враховують, при встановленні ціни, мотивацію споживачів щодо придбання тих чи інших товарів, а також витрати на виробництво, продаж товарів (робіт, послуг).

Отже, з метою підвищення конкурентоспроможності підприємства через маніпуляції з його ціновою політикою підприємство повинно регулювати та формувати ефективну виробничу політику, націлену на зменшення затратної частини ціни продукції, що виготовляється.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення