Реферат «Сутність і методи маркетингового ціноутворення», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 25.08.2009 12:45 · від Оксана · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність та види цін 4 2. Маркетингове ціноутворення та характеристика його елементів 9 3. Методи встановлення ціни 13 Висновок 19 Список використаної літератури 20

Висновок

Ціна є найважливішим елементом маркетингової діяльності підприємства, визначає структуру й обсяг виробництва, рух товарних потоків, розподіл товарної маси. Тобто поряд з попитом та пропозицією ціна є одним з інструментів управління ринком, крім того, ціна впливає на доступність і рівень задоволення потреби населення й лікувально-профілактичних установ у лікарських засобах.

Ухвалюючи рішення щодо вибору того або іншого рівня ціни, керівництву підприємства доцільно опиратися на кілька цін, розрахованих для того самого товару, оскільки це дозволить оцінити можливості одержання прибутку з різних сторін: виходячи з попиту на товар, якості продукції, сприйманої цінності товару споживачем, рівня витрат на виробництво - і вибрати оптимальний рівень ціни в сформованій ринковій ситуації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?