Курсова робота «Автоматизований процес контролю вологості деревини в сушарці», 2000 рік

З предмету Техніка, технології · додано 15.08.2009 14:10 · від Marina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Опис деревини, як об’єкта вологість якого вимірюється і сушарки для деревини 4 2. Загальний огляд існуючих методів визначення вологості деревини 19 3. Вибір датчика вимірювання вологості деревини та його обґрунтування. Основні технічні дані датчика та його параметри 24 4. Принцип роботи датчика та його конструктивні особливості 24 5. Розрахунок датчика та його характеристик 29 6. Вибір схеми включення датчика та її розрахунок 33 7. Складання функціональної схеми пристрою контролю 34 Висновок

Висновок

В даній курсовій роботі я розробила систему автоматичного регулювання вологості в сушарці деревини, в ході виконання якої застосувала принцип регулювання за відхиленням, для цього в систему включила датчик вологості Honeywell HIH-3602-C. Склала функціональну та структурну схему контролю вологості, розрахувала похибку вимірювань, а також виконала графічну частину: 1 лист формату А1.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?