Курсова робота «Особисті немайнові права людини», 2007 рік

З предмету Право · додано 14.08.2009 13:19 · від Ksu · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Особисті немайнові права людини 1.1. Поняття особистих немайнових прав не пов’язаних з майновими 1.2. Класифікація особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновими 1.3. Формування та розвиток поглядів на особисті немайнові права людини не пов’язані з майновими ІІ. Основні особисті немайнові права, не пов’язані з майновими 2.1. Право на життя 2.2. Право повагу до честі, гідності та ділової репутації 2.3. Право на ім’я та права, що індивідуалізують фізичну особу 2.4. Право на інформацію та свободу слова 2.5. Можливість обмеження особистих немайнових прав не пов’язаних з майновими ІІІ. Захист особистих немайнових прав людини, не пов’язаних з майновими 3.1. Спростування недостовірної інформації як спосіб захисту особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновими 3.2. Міжнародна система захисту особистих немайнових права, не пов’язаних з майновими, в Україні 3.3. Механізм захисту особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновими Висновок Список використаної літератури

Висновок

Особисті немайнові права, не пов’язані з майновими набули на сьогодні нового значення. Приєднавшись до низки міжнародно-правових актів, Україна взяла на себе певні зобов’язання щодо визнання, захисту та охорони особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновими. Необхідність приведення національного законодавства у відповідність із міжнародними стандартами, зумовлює потребу в дослідженні законодавчого закріплення особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновим.

Українське законодавство містить достатню кількість норм, які регулюють особисті немайнові права, не пов’язані з майновими. Але закріпленість в нормативно правових актах ще не означає належне забезпечення їх виконання. Саме тому, в Україні існує нагальна потреба закріплення правового механізму реалізації та захисту особистих немайнових прав не пов’язаних з майновими.

З метою закріплення механізму правового регулювання та забезпечення особистих немайнових прав необхідно провести детальне монографічне дослідження провідними вченими. Саме після наукового дослідження можливе створення ефективного механізму.

Також з метою приведення національного законодавства до існуючих стандартів з прав людини необхідно проводити аналіз як існуючих законів на конституційність так і законопроектів. Проведення превентивного аналізу законопроектів унеможливлює зловживання правами, видання актів, які суперечать конституції.

Таким чином, визнавши особисті немайнові права людини як найвищу цінність, Україна потребує ефективного механізму забезпечення та захисту особистих немайнових прав, не пов’язаних з майновими.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?