Реферат «Книгодрукування в Україні», 2005 рік

З предмету Культура · додано 14.08.2009 10:49 · від Ksu · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ 2.Рукописна книжка, її цінність 3.Книгозбірні та книжковий обмін 4.Передумови виникнення друкарства на Україні 5.Перші кириличні друкарні та їх значення для України 6.Огляд джерел про творчість і життя Івана Федорова на Україні 7.Висновок 8.Список використаної літератури

Висновок

Чотири сторіччя тому, в 1574 році у львівській друкарні Івана Федорова вийшли найстаріші на Україні друковані книги. Ця подія мала велике значення для розвитку української культури, для подальшого зміцнення російсько-українських культурних зв’язків.

В наш час не можна уявити людського суспільства без книжок, газет, журналів. Друковане слово є найдавнішим знаряддям невпинного розвитку освіти, науки, культури, всієї людської цивілізації.

У східнослов’янських народів виникнення друкарства нерозривно пов’язане з іменами визначних першодрукарів Ш.Фіоля, І.Федорова. Особливо федорівські видання поклали міцний фундамент розвитку друкарства.

Отже, в Україні корені книгодрукування закладені ще багато століть тому. А це значить, що в нашій країні були достатньо сприятливі умови для виникнення такого важливого на сьогодні виду діяльності як друкування. Традиції закладені в давнину знайшли своє відображення і сьогодні, звісно з деякими змінами відповідно до розвитку технологій та можливостей, але сутність їх залишилася тією самою – нести інформацію до читачів книг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?