Курсова робота «Виробничий процес та типи виробництва», 2007 рік

З предмету Планування, бюджетування · додано 13.08.2009 17:04 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Загальна характеристика виробничого процесу 1.1. Загальна характеристика виробничого процесу 1.2. Принципи раціональної організації виробничого процесу 1.3. Планування виробничого процесу Розділ 2. Організація виробничого процесу в просторі 2.1. Просторові зв’язки у виробничому процесі 2.2. Виробнича структура та її види Розділ 3. Організація виробничого процесу в часі 3.1. Суть і структура виробничого циклу 3.2. Розрахунок тривалості виробничого циклу простого процесу 3.3. Види виробничого циклу складного процесу Розділ 4. Аналіз розрахунків планових показників підприємства 4.1. Основні показники плану 4.2. Виробництво і реалізація продукції 4.3. Технічний розвиток і організація виробництва 4.4. Соціально-трудове планування 4.5. Розрахунок собівартості, прибутку і рентабельності 4.6. Фінансові результати діяльності підприємства Висновки Додатки Список використаної літератури

Висновок

Взаємозв'язок технології з виробничим процесом, їх структурні складові свідчать про необхідність забезпечення системної єдності основних елементів: робочої сили, предметів і засобів праці для досягнення результатів, що впливають на конкурентоспроможність підприємства, його фінансовий стан.

Виробничий процес має будуватися на певних принципах, які сприяють поліпшенню економічних показників роботи виробничої системи підприємства.

Розглянуті принципи раціональної організації виробничого процесу тісно пов'язані між собою, доповнюють один одного і різною мірою реалізуються на практиці. Правильне використання зазначених принципів з урахуванням методів організації виробництва забезпечує скорочення тривалості виробничого процесу і підвищення його ефективності.

Проектуючи виробничий процес, його організацію, треба враховувати ці принципи, але оптимальні організаційно-технічні рішення вибирати за критерієм економічної ефективності.

Тип виробництва визначає структуру підприємства і цехів, характер завантаження робочих місць та руху предметів праці в процесі виробництва. Кожний тип виробництва має свої особливості організації виробництва, праці, технологічних процесів і устаткування, що застосовуються, складу і кваліфікації кадрів, а також матеріально-технічного забезпечення. Конкретний організаційний тип виробництва визначає особливості формування системи планування, обліку та оперативного управління процесами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?