Курсова робота «Договір перевезення залізничним транспортом», 2008 рік

З предмету Право · додано 09.08.2009 15:59 · від Оля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Договори перевезення вантажів залізничним транспортом. 2. Договір перевезення пасажира та багажу залізничним транспортом України. 3. Договір перевезення пошти залізничним транспортом України. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Отже, підсумовуючи мою курсову роботу хочу зробити наступні висновки. Дана тема курсової роботи є досить актуальною на сьогоднішній день, оскільки посилюється роль цивільно-правового договору в самостійній організації господарської діяльності суб'єктів товарно-грошових відносин. Все це свідчить про зростаючу соціальну цінність цивільного права в правовій державі і визначає його місце в системі правових галузей.

За договором про перевезення вантажу, транспортна організація (перевізник) зобов'язується доставити ввірений їй відправником вантаж до пункту призначення і видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (одержувачеві), а відправник зобов'язується сплатити за перевезення вантажу встановлену плату. Договір перевезення конкретного вантажу є реальним, оскільки він вважається укладеним у момент здачі вантажу транспортній організації для перевезення. Послуга з перевезення надається за плату, причому обидві сторони наділяються у договорі правами та обов'язками. Отже, договір перевезення є оплатним та двостороннім.

Умови перевезення пасажирів, вантажів і багажу та відповідальність сторін за цими перевезеннями регулює Статут залізниць України, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 1998 р.

За договором перевезення вантажу транспортна організація — перевізник повинна доставити ввірений їй відправником вантаж до пункту призначення і видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (одержувачеві). Проте належне виконання договору перевізником обумовлене додержанням ним ряду умов, що випливають безпосередньо зі статуту і необхідні для нормального початку та завершення перевізного процесу. Це, зокрема, стосується стану перевізних засобів. Перевізник повинен подавати під навантаження справні вагони й контейнери, придатні для перевезення певного вантажу, (очищені від залишків вантажу і сміття, а в разі потреби — промиті та продезинфіковані). Придатність вагонів для перевезення вантажу визначає відправник, засобами якого здійснюється завантаження, або залізницею, якщо завантаження здійснюється засобами залізниці, а придатність контейнерів, цистерн та бункерних напіввагонів — відправник.

Належне виконання сторонами обов'язків, які випливають з договору про перевезення або норм транспортного законодавства, веде до припинення зобов'язання з перевезення вантажу та досягнення учасниками цілей договору. Нажаль домогтися цього не завжди вдається. Дестабілізація політичної та економічної обстановки в ряді регіонів, розірвання господарських зв’язків, зниження загального рівня виконавчої дисципліни і недосконалість правової бази негативно позначаються й на ритмі перевізного процесу, призводять до крадіжок і псування вантажів на транспорті, прострочення доставки їх споживачам та інших правопорушень. У зв'язку з цим важливу роль покликані відіграти заходи майнової відповідальності за порушення договорів перевезення.

Головні обов'язки перевізника за договором про перевезення полягають у тому, що він повинен забезпечити цілість і схоронність вантажу та доставити його одержувачеві в обумовлений строк. Цей обов'язок виникає з моменту прийняття його до перевезення і діє до видачі одержувачеві в пункті призначення. Порушення цього обов'язку призводить до відповідальності за втрату, нестачу, псування чи пошкодження вантажу. Обставини, що можуть зумовити матеріальну відповідальність перевізників, відправників, одержувачів вантажів і пасажирів і бути підставою для пред'явлення претензії та позову, посвідчуються комерційними актами та актами загальної форми. Комерційний акт складається для посвідчення нестачі, псування чи пошкодження вантажу або багажу, виявлення вантажів без супровідних документів та документів без вантажу, повернення перевізникові вкраденого вантажу (багажу), непередачі вантажу залізницею на під'їзну колію протягом 24 годин після оформлення в товарній конторі видачі вантажу за документами. Таким чином, ми розглянули і докладно дослідили правову природу, зміст, форму і сторони договору перевезення залізничним транспортом, а також їх права, обов’язки та підстави матеріальної відповідальності. На підставі цього ми дійшли висновку про важливість і доцільність регулювання. транспортних відносин такими видами цивільно-правових договорів, але є очевидним, що національна законодавча база ще не адаптувалась до умов ринкової економіки та новітніх засад господарювання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали