Реферат «Діяльність України на валютно-фінансовому ринку», 2005 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 08.08.2009 01:24 · від Alena · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Діяльність України на світовому валютному ринку 2. Сучасний стан взаємозв‘язків економіки України з міжнародними фінансовими ринками Висновки Список використаної літератури

Висновок

Діяльність України на світовому валютному ринку носить досить пасивний характер. Вона проявляється лише тому, щo забезпечує регулювання національної валюти на національному рівні та у відповідності до вимог МВФ.

Валютне регулювання в Україні в сучасних умовах спрямоване на підтримку стабільності української валюти, нейтралізацію різких коливань валютних курсів, оскільки стабільність валютного ринку має забезпечити й стимулювати розвиток зовнішньоекономічних зв’язків країни та її економіки в цілому.

При цьому головним інструментом формування ефективного валютного регулювання виступають валютні інтервенції, що здійснює.

Враховуючи те, що вітчизняна економіка ще знаходиться у стадії трансформації, а національна фінансова система залишається досить слабкою, лібералізований режим допуску короткострокового іноземного капіталу в Україну є загрозливим для національної економічної безпеки і потребує певних обмежень. Зокрема, на погляд автора, доцільним є встановлення мінімальних строків залучення іноземного боргового фінансування для резидентів. При цьому такі захисні обмеження можуть бути тимчасовими.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення