Реферат «Співпраця України з міжнародним економічними організаціями», 2006 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 08.08.2009 00:52 · від Alena · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Співпраця України з ГАТТ/СОТ 2. Співпраця України з МВФ 3. Співпраця України з групою Світового банку Висновки Список використаної літератури

Висновок

Мабуть, головною проблемою, пов'язаною з приєднанням України до системи ГАТТ/СОТ, є зниження тарифних і нетарифних обмежень для захисту внутрішнього ринку. За цих умов багато наших підприємств потраплять у ситуацію реальної конкуренції, в якій їхня продукція може виявитися менш конкурентоспроможною. Проте, зовсім не стимулюючи конкуренцію і структурну перебудову, ми тим самим стимулюватимемо рутину і відсталість виробництва, і, зрештою,— його повне вмирання.

Крім того, прийняття Митного кодексу України означає законодавче закріплення на національному рівні положень Генеральної угоди з тарифів і торгівлі, що приведе до гармонізації митного законодавства України з відповідними нормами країн — членів СОТ.

Світовий банк вважає, що Україна має значний середньостроковий потенціал для економічного зростання. Якщо пакет послідовних реформ рішуче впроваджуватиметься, то економіка України може швидко пристосуватися до зовнішніх дестабілізуючих факторів, перейти на рейки стійкого, зовнішньо-зорієнтованого розвитку і створити всі передумови, аби наздогнати країни, які далеко вперед просунулися шляхом реформ у регіоні. У цьому випадку економічне зростання, що має спиратися переважно на експортні галузі, могло б досягнути середньої величини у 5 % на рік. Це зменшить безробіття і значно підвищить стандарти життя населення України. Саме такою є спільна мета Світового банку й України

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення