Курсова робота «Статистичне вивчення виробництва овочів», 2008 рік

З предмету Статистика · додано 07.08.2009 17:29 · від asaxu · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Огляд літератури по проблемі статистичного вивчення виробництва овочів відкритого ґрунту 6 Розділ 2. Статистичний аналіз виробництва овочів відкритого ґрунту . 13 2.1. Аналіз рівня та факторів виробництва овочів відкритого ґрунту, методом аналітичного групування 13 2.2. Кореляційний аналіз 21 2.3. Динаміка виробництв овочів відкритого ґрунту 24 2.4. Індексний аналіз 37 3. Шляхи вдосконалення та прогнозування результативної ознаки 41 Висновки та пропозиції 44 Список використаної літератури 46 В роботі відсутні додатки

Висновок

Населення нашої країни не забезпечується достатньою кількістю овочів, тому перед працівниками сільського господарства стоїть завдання щодо збільшення їх виробництва, розширення асортименту, поліпшення якості продукції та її зберігання, різкого скорочення втрат.

В данному курсовому проекті ми розглядали механізм статистичного вивчення виробництва продукції овочівництва.

Аграрні підприємства України мають сприятливі природньо-кліматичні умови для виробництва сільськогосподарської продукції в тому числі і овочів.

Однією з галузей рослинництва, яка займає певне місце в діяльності аграрних підприємств є овочівництво. Розміри галузі цієї у господарствах незначні. Перевагу мають високосперціалізовані овочеві підприємства півдня України

Основними овочевими культурами в є капуста, столовий буряк, моркви. Деякі інші господарства крім цих культур вирощують помідори, огріки, цибулю, кабачки.

На основі проведених досліджень щодо виробництва овочів необхідно зазначити наступне:

1.По результатах проведеного аналітичного групупвання можна зробити висновок про наявність залежності між досліджуваними показниками. Так при зниження витрат на 1 га овочевих, зниження витрат праці на 1 цнт. овочів, і збільшення оплати праці на 1 ц. призводить до зростання виробництва овочів.

2. Проведений кореляційний аналіз свідчить наступне варіація обсягу урожайності овочів на 41,86 % залежить від витрат, а інші 58,14 %, це вплив інших факторів.

3. Виходячи з даних аналізу рядів динаміки ми бачимо, що за період 1998-2008рр виробництво продукції овочівництва знижується

4. Індексний аналіз свідчить про залежність обсягу виручки від раалізації овочевих культур від ціни та обсягу виробництва

Для виведення виробництва овочів на прибутковий рівнеь необхідно здійснювати планування їх собівартості та обсягів збуту овочів і фінансових результатів їх виробництва. Саме ці показники допоможуть нам визначити правильність планування виробництва. Також підвищенню ефективності овочівництва сприятили запровадження індустріальних технологій та впровадження передових форм організацій і оплати праці.

Також головним напрямом підвищення економічної ефективності виробництва продукції овочівництва є послідовна інтенсифікація галузі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?