Дипломна робота ««Впровадження технологій мобільного маркетингу, як сегменту додаткового прибутку ТОВ «Астеліт»», 2009 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.08.2009 09:19 · від Илона · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи та напрямки використання маркетингу в сфері послуг мобільного зв’язку 1.1. Використання маркетингу в сфері послуг мобільного зв'язку 8 1.2. Сутність і характеристика мобільного зв'язку 17 1.3. Мобільний маркетинг - мобільний інтерактив у традиційній рекламі 23 1.4. Основні параметри кампанії з використанням мобільного маркетингу 30 Розділ 2. Аналіз маркетингового інструментарію формування стратегії компанії «астеліт» стосовно тм life:) 2.1. Загальні відомості про фінансово-промислову групу Систем Кепітал Менеджмент 38 2.2. Аналіз маркетингової ситуації «Астеліт», ТМ life:) 39 2.3. Аналіз фінансових й операційних результатів діяльності кампанії 45 2.4. Формування конкурентного середовища ринку мобільного зв'язку України 49 2.5. Аналіз деяких товарних пропозиції ТМ life:) 56 2.6. Діяльність стосовно формування попиту та стимулювання послуг 60 Розділ 3. Пропозиції щодо використання інтернет контенту для покращення позиції тм life:) в умовах економічної кризи 3.1. Основні підстави для використання нового напрямку в загальній стратегії розвитку ТМ life:) 65 3.2. Дослідження використання мобільного інтернету операторами мобільного зв’язку : умови й ціни 70 3.3. Пропозиції щодо впровадження системи бренд-комунікацій 75 Розділ 4. Охорона праці 91 Висновок 102 Використана література 105 Додатки

Висновок

Обраний напрямок дипломної роботи є надзвичайно актуальним, тому що, зростаюча аудиторія Інтернету являє собою область підвищеного інтересу для більшості рекламодавців.

Мета даної дипломної роботи - опис маркетингу послуг мобільного зв'язку на прикладі українського мобільного оператора ТОВ «Астеліт», що пропонує послуги мобільного зв'язку під маркою life:) – повністю виконана.

Перший розділ містить теоретичну основу мобільного маркетингу. Розглянутий аспект мобільного маркетинга – як мобільного інтерактиву у традиційній рекламі. Також представлені основні параметри кампанії з використанням мобільного маркетингу.

Другий розділ представляє собою ґрунтовний аналіз місця та ролі ТОВ «Астеліт» на ринку мобільних послуг України, а також аналіз основних інструментів маркетингової діяльності підприємства та всіх складових маркетингового комплесу, що використовує підприємство сьогодні. Особлива увага приділяється оцінці комуникативних заходів та пропонуванню інтернет послуг під ТМ life:).

Результати аналізу маркетингової діяльності ТОВ «Астеліт» ТМ life:) показали наступне.

Компанія досягла успіху в кількох напрямках: пропозиції для індивідуального сегмента; поліпшення зовнішнього сприйняття компанії; успіх в корпоративному сегменті; оптимізація діяльності стосовно загальної активності компанії.

Також аналіз дозволив виявити деякі недоліки: не зовсім правильне розуміння ринку, у результаті чого багато маркетингових програм не спрацювали; надавання більш якісного зв’язку та послуг; інвестиція у невідповідну білінгову систему; не зовсім чітке планування.

Проведений SWOT-аналіз діяльності підприємства є базою для подальшого вдосконалення маркетингової діяльності, так як можливості та переваги необхідно нарощувати, а дію погроз та недоліків треба знижувати, виключаючи їх негативний вплив або перетворити на переваги.

Під час економічної кризи маркетингу слід приділяти особливу увагу, оскільки в момент початку зростання оптимізований маркетинг є додатковою перевагою для компанії «Астеліт».

Третій розділ включає пропозиціїї щодо розробки плану впровадження сучасного комунікаційного комплексу та системи бренд-мемнеджменту. Також пропонується методика по розрахунку ефективності даних заходів при їх впровадженні. До діючої й дорогої форми комунікації можна віднести застосування повномасштабної рекламної діяльності - проведення рекламної компанії в мережі Інтернет.

Зокрема, для створення сприятливого образа фірми в очах громадськості можна було б провести наступні заходи:

5) створити підрозділ фахівців з мобільних технологій, виділяти кошти на підтримку наукових робот;

6) випускати добре оформлені річні звіти й опубліковувати їх на офіційному сайті.

7) випуск однойменного журналу, у якому опубліковувалися б новини з миру мобільних технологій.

Прямий короткостроковий ефект від створення позитивного іміджу ТМ life:) компанії «Астеліт»: збільшення обсягів продажу за рахунок продажів нового продукту - інтернет-послуг на 10%; збільшення прибутковості продажів за рахунок преміальної ціни нового продукту; підвищення вартості акцій ТМ life:) за рахунок створення інноваційного образу компанії.

Непрямий короткостроковий ефект: формування додаткового досвіду; підвищення конкурентоздатності асортиментного ряду ТМ life:) за рахунок дифференціації послуг ТМ life:) та поглибленої сегментації; підвищення кваліфікації співробітників підприємства; оновлення технологій і бази підприємства.

Окрім короткострокового ефекту від введення в асортимент оновленої інтенет-послуги з торговою маркою life:) забезпечить підприємству довгостроковий ефект, який також розподіляється на прямий і непрямий.

Прямий довгостроковий ефект: підвищення вартості нематеріальних активів за рахунок підвищення вартості бренду; підвищення обсягів продажу марочної продукції; підвищення прибутковості продажів марочної продукції; підвищення доступності бренду.

Непрямий довгостроковий ефект від здійснення інновації: підсилення іміджу бренду ТМ life:); підвищення інвестиційної привабливості ТОВ «Астеліт».

В цілому комплекс запропонованих рекомендацій сприятиме забезпеченню конкурентних переваг ТОВ «Астеліт» не тільки у сфері розробки послуг з новими властивостями, а також у сфері розвитку та створенню нових брендів.

Коментар модератора

Дана робота не містить додатків

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?