Курсова робота «Форми і системи оплати праці працівників ТОВ „КОНДИТЕР-ЛЮКС”», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 05.08.2009 15:02 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1.теоретичні аспекти оплати праці працівників 1.1. Суть, функції та принципи організації оплати праці 1.2. Форми і системи оплати праці і їх характеристика 1.3. Нормативно-правове забезпечення оплати праці Розділ 2.сучасний стан форм і систем оплати праці працівників тов „кондитер-люкс” 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 2.2. Аналіз трудового потенціалу підприємства 2.3. Форми і системи оплати праці на підприємстві Розділ 3. Розробка заходів по вдосконаленню форм і систем оплати праці в тов „кондитер-люкс” 3.1. Існуючі недоліки в організації оплати праці на підприємстві 3.3. Напрямки вдосконалення форм і систем оплати праці на підприємстві Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Дослідження системи і форм оплати праці в ТОВ„Кондитер-Люкс” дозволило зробити наступні висновки.

В ТОВ„Кондитер-Люкс” використовується погодинно-преміальна оплата праці, при якій додатково вводиться преміювання за якісне та своєчасне виконання завдань. Обов`язковою умовою преміювання є виконання місячного плану продаж. Премії робочим нараховуються по місячних результатах роботи пропорційно відпрацьованого часу.

Рівень оплати праці персоналу ТОВ„Кондитер-Люкс” відповідає ринковому рівню та має тенденцію зростання. Проте відмічено, що заробітна плата працівників зростає не в залежності від особистої кваліфікації, кількості виконуваних завдань, якості їх виконання, а застосовується загальне однакове для всіх підвищення окладів і премій.

В ТОВ „Кондитер-Люкс” для вдосконалення системи оплати праці і посилення стимулюючої функції заробітної плати необхідно встановити мінімальний базовий оклад у розмірі як мінімум 1000 грн. Базовий оклад по кожному розряду визначається шляхом множення МБО на розрядний коефіцієнт поділений на мінімальний 9 розряд.

Для вдосконалення системи преміювання в ТОВ „Кондитер-Люкс” пропонується здійснити розробку розгалуженої платіжної матриці бонусів. Матрицю в ТОВ „Кондитер-Люкс” потрібно побудувати таким чином, щоб максимально можливий бонус був важкодосяжним.

Мінімальний рівень, з якого починається виплата бонусів, крок по розміру виручки й сума бонусу на кожному щаблі розраховуються, виходячи із середньої й максимальної закупівлі, необхідної й можливої інтенсивності продаж новим клієнтам, бажаного розміру фонду оплати праці й т.п.

З метою орієнтації торговельного персоналу ТОВ „Кондитер-Люкс” на постійний професійний розвиток і вдосконалювання персоналу рекомендується використовувати премію за професіоналізм. Така премія може призначатися за результатами атестації або проходження „ассессмент-центру”. На атестації, як правило, оцінюється відповідність співробітника формальним вимогам, що висуваються до його посади, наприклад, кількість залучених і потенційних клієнтів у роботі одночасно, рівень освіти, заповнення звітності, розмір середньої закупівлі. На „ассессмент-центрі” оцінка відбувається відповідно до компетенції - групами взаємозалежних професійно важливих якостей.

Зміни до системи оплати праці в ТОВ "Кондитер-Люкс" необхідно розробити для кожної категорії персоналу й внести в Положення про оплату й преміювання праці на підприємстві. Запропоновані умови мотивації будуть мати більше диференційований вплив на кожного з співробітників і зможуть стимулювати роботу окремих категорій працівників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення