Дипломна робота «Вплив локальної механічної обробки на магнітні властивості аморфної металевої стрічки системи METGLAS-2605-Co», 2006 рік

З предмету Техніка, технології · додано 04.08.2009 23:12 · від wild cat · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Перелік умовних позначень, скорочень та одиниць вимірювання 6 Вступ 7 1. Літературний огляд 8 1.1Фізичні властивості аморфних металевих сплавів 8 1.1.1. Механічні властивості аморфних металевих сплавів 8 1.1.2. Магнітні властивості аморфних металевих сплавів 10 1.2Фізичні основи отримання аморфного стану та методи отримання аморфних сплавів 13 1.3. Вплив термообробки на фізичні властивості аморфних матеріалів 14 1.3.1. Вплив термообробки на магнітні та електрофізичні властивості аморфних сплавів 15 1.3. 2Вплив термообробки на механічні властивості аморфних сплавів 22 1.4. Вплив зон локальної механічної деформації на розподіл намагніченості насичення у стрічках АС 25 2. Методи вимірювання та експериментальні дослідження 30 2.1. Вибір матеріалів та підготовка зразків. 30 2.2. Деякі теоретичні відомості визначення індукції магнітного поля, намагніченості зразків та магнітних полів в зразках 32 2.3. Вимірювання полів в зразках 40 3. Результати експерименту та їх обговорення 42 4. Охорона праці 49 Висновки 51 Перелік посилань 52

Висновок

1.В залежності від величини зовнішнього поля, величина неоднорідностей в розподілі намагніченості в аморфних стрічках поблизу локальної механічної деформації змінюються: чим більше зовнішнє магнітне поле, тим менший відносний процент зміни магнітної індукції (відносна зміна коливається від 4 до 15%). Це пояснюється тим, що зі збільшенням зовнішнього магнітного поля збільшується сила, що прагне розвернути вектори намагніченості вздовж поля.

2. Локальна механічна деформація є джерелом магнітних полів розсіювання, і як показали вимірювання, величина цих полів порівняна з величиною намагнічуючого поля.

3. Зі зменшенням зовнішнього поля збільшується розбіг між мінімальними та максимальними значеннями складової напруженості магнітного поля. Наявність максимуму складової напруженості, говорить про існування максимального поля розсіювання у зоні локальної деформації. А це, в свою чергу, обумовлює мінімум в розподілі намагніченості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали