Курсова робота «Управління імпортними операціями на підприємстві ТОВ "Агросинтез"», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 03.08.2009 23:46 · від wild cat · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 7 1. Поняття та методологія ефективності імпорту товарів 9 1.1. Імпорт в міжнародній торгівлі 9 1.2. Оцінка імпортних товарів 23 1.3. Методика розрахунку ефективності імпорту 31 2. Аналіз факторів впливу на ефективність імпорту мінеральних добрив та пестицидів 38 2.1. Оцінка пропозиції імпорту мінеральних добрив та пестицидів на українському галузевому ринку 38 2.2. Оцінка конкурентних позицій імпортованих мінеральних добрив та пестицидів на українському галузевому ринку 44 3. Управління ефективністю імпортних закупівель мінеральних добрив та пестицидів торговим підприємством ТОВ "Агросинтез" 49 3.1. Оцінка ефективності імпорту мінеральних добрив та пестицидів 49 Висновки 54 Перелік посилань 55

Висновок

Торговельні підприємства, які імпортують мінеральні добрива та пестициди з метою продажу на внутрішньому ринку повинні уважного вивчити такі питання як кон’юнктура ринку, потенційні покупці і продавці, встановлення ділових контактів з ними, проведення переговорів, підписання контрактів і т.і. Все це впливає на ефективність зовнішньоекономічної операції на етапі її підготовки. На наступному етапі необхідно проаналізувати фактори впливу на ефективність імпортної операції, так як несвоєчасне визначення особливостей умов здійснення імпортної операції може привести до значних збитків підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення