Дипломна робота «Моделювання фотоелементу на основі монокристалічного кремнію», 2008 рік

З предмету Техніка, технології · додано 05.08.2009 15:19 · від wild cat · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Літературний огляд 1.1. Фотоелектричні властивості p-n переходу 1.2. Вольт-амперна характеристика ФЕП 2. Математична модель феп 2.1. Програмне середовище Mathcad 2.2. Метод чисельних розрахунків 2.3Позначення величин, що входять до блоку програми Matchcad 2.4. Реалізація математичної моделі 3.моделювання характеристик феп 3.1. Розрахунок струмів насичення 3.2. Розрахунок характеристик навантаження 3.3. Розрахунок ККД фотоелементу 3.4. Розрахунок спектральних характеристик ФЕП 4. Охорона праці Висновки Перелік посилань

Висновок

Виконана апробація моделі для фотоелементу на основі Si в математичному пакеті Matсhcad. Досліджені основні характеристики ФЕП в залежності від зовнішніх факторів( значення яких ми задаємо в математичному пакеті Matсhcad) – концентрації та типу легуючої домішки, температури, довжини падаючого випромінювання і т.д.

1.Струм насичення зростає з ростом температури та концентрації легуючої домішки. При температурі 300К для монокристалічного кремнію значення струмів насичення лежить в діапазоні від 10-13 до 10-3, в залежності від концентрації легуючої домішки.

2.Встановлено, що коефіцієнт корисної дії для ідеальних сонячних елементів на основі кремнію дорівнює 11% при концентрації легуючої домішки 1*1028, що співпадає з теоретичними даними.

3.Були дослідженні спектральні характеристики ФЕП: встановлений діапазон значень довжин хвиль у якому практично можливо використовувати даний фотоелемент на основі монокристалічного кремнію: 0,2-1,1 мкм (що співпадає з теоретичними даними) та максимальна чутливість ФЕП, яка лежить у видимій частині спектру (550-600 нм).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали