Дипломна робота «Вплив термічної обробки на магнітні властивості аморфного сплаву 84КХСР», 2005 рік

З предмету Техніка, технології · додано 03.08.2009 23:17 · від wild cat · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Літературний огляд 7 1.1. Вплив термічної обробки на механічні властивості аморфних сплавів 7 1.2. Вплив термічної обробки на магнітні властивості аморфних сплавів 10 1.3. Кристалізація аморфних сплавів 17 2. Матеріали та методи досліджень 24 2.1. Вибір матеріалів та лазерна обробка зразків 24 2.2. Дослідження магнітних властивостей 24 3. Вплив імпульсної лазерної обробки на магнітні властивості сплаву 84 КХСР 28 4. Охорона праці 34 Висновки 38 Перелік посилань 39

Висновок

1. Внаслідок малої магнітострикції аморфного сплаву 84КХСР, та короткочасності термічної дії при імпульсному лазерному нагріві без зовнішнього магнітного поля, така термообробка практично не призводить до змін магнітних властивостей даного сплаву.

2. Лазерна обробка аморфної стрічки в магнітному полі призводить до зміни її залишкової намагніченості, що обумовлено виникненням магнітної анізотропії з віссю легкого намагнічування вздовж прикладеного поля.

3. Імпульсна лазерна обробка в магнітному полі може бути запропонована як метод оптимізації магнітних властивостей аморфних стрічок при виготовлені виробів з них у промисловості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали