Курсова робота «Форми власності в сучасній ринковій економіці», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 27.07.2009 09:35 · від Елена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Зміст власності 2.1. Поняття власності, його юридичний і економічний зміст 1.2. Відношення власності 1.3. Права власності 2.Форми власності 2.1. Історичні форми власності 2.2. Ознаки класифікації форм власності 2.3. Форми власності 2.4. Критерії ефективності перетворень власності 2.5. Особливості перетворення власності в Україні 2.6. Приватизація і роздержавлення 2.7. Багатоукладність сучасної економіки Висновок Література

Висновок

Суспільна думка завжди приділяла велику увагу проблемі власності. Спеціальні звернення до неї можна знайти в історичній, філософській та художній літературі. Багата традиція і матеріал накопичені в юридичній літературі, в рамках котрої склався ряд направлень у вивченні прав власності.

Власність належить до числа таких понять, навколо яких протягом багатьох віків схрещуються кращі уми людства.

Власність як економічне відношення почало формуватись ще на світанку становлення людського суспільства. На монополізації різних об’єктів власності тримаються всі важливіші форми позаекономічного і економічного примушення до праці.

Економічне примушення до праці виходить із власності на умови виробництва або із власності на капітал.

Звільнення від особистої залежності призвело, з одного боку, до юридичного рівноправ’я всіх громадян, а з іншого боку, до нового типу відносин: економічної влади одних і економічної залежності других.

В соціально-економічній літературі, в тому числі і юридичній, широко розповсюджене визначення власності як присвоєння індивідуумом або колективом засобів та продуктів виробництва всередині і безпосередньо визначеною суспільною формою або як самої суспільної форми, за допомогою якої здійснюється присвоєння.

Форми власності представляють собою різні комбінації ознак (правомірностей). Ми розглянули їх, починаючи із самих простих і закінчуючи самими складними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення