Курсова робота «Створення бази даних та інформаційної системи автоматизації роботи лікарні», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 27.06.2009 14:23 · від tosja · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Аналіз предметної області. Проектування БД на зовнішньому рівні 6 1. Проектування БД на інфологічному рівні 8 3. Проектування БД на даталогічному рівні 10 4. Організація редагування даних в інформаційній системі 13 5. Засоби систематизації даних інформаційної системи 15 6. Забезпечення обробки даних інформаційної системи 17 7. Автоматичні коригування даних в інформаційній системі 22 8. Публікація результатів обробки даних інформаційної системи на паперових носіях чи електронних документах 25 9. Публікація результатів обробки даних інформаційної системи в локальній та глобальній мережі 27 10. Засоби автоматизації управління системою 29 11. Опис доповнень та нереалізованих можливостей 32 Висновки Список використаних джерел

Висновок

На сьогоднішній день важко уявити комп’ютерну техніку, локальні та глобальні мережі без основної частини програмного забезпечення – БД та СУБД. Все частіше використовуються БД для автоматизації діяльності лікарень, бібліотек, автозаправних станцій, туристичних агенцій.

Поширюватись БД та ІС їх обробки будуть і в майбутньому, закріплюватись у сферах мобільного зв’язку, телерадіокомунікацій та проникати у наш побут.

В процесі виконання курсової роботи:

- застосовано на практиці теорію проектування БД;

- опрацьовано вхідну, вихідну та нормативну-довідкову документацію організації, вивчено функціонування об’єкта управління та можливості заміни матеріальних потоків інформаційними;

- розроблено, перевірено коректність з використанням нормальних форм та доопрацьовано інформаційно-логічну схему БД;

- реалізовано та вдосконалено структуру БД засобами СУБД згідно розробленої інформаційно-логічної схеми у власній ІС;

- на практиці забезпечено цілісність атрибутів, таблиць, реляційних та зв’язкових відношень БД ІС засобами СУБД;

- розроблено власні засоби коригування, пошуку та систематизації даних ІС;

- розроблено необхідні засоби автоматизації управління ІС.

Виконання поставлених у вступі завдань дозволило розробити нескладну ІС обробки нормалізованої БД, що й передбачалося метою курсової роботи.

Створена ІС забезпечує наступні функціональні можливості:

- працює в багатовіконному графічному режимі і підтримує роботу як клавіатури, так і маніпулятора типу "миша".

- зберігає відомості про всі дані, які знаходяться у лікарні.

- програма забезпечує наступні функції для категорій, які опрацьовуються агенцією: додавання, видалення, редагування, збереження.

Перед початком експлуатації системи необхідно розробити та затвердити єдині методи кодування інформації і неухильно дотримуватися їх при редагуванні даних. Це дозволить усунути дублювання, надлишковості та неузгодженості даних ще на етапі введення.

Додаток експлуатується в операційних системах сімейства Windows при встановленими пакетах MS Office 9х/2000/XP/2003. Для експлуатації додатку в нижчих версіях пакету необхідно виконати його попереднє конвертування засобами MS Access.

На робочих місцях рекомендується експлуатувати захищені варіанти mde-додатків. Такі додатки займають менший об’єм в режимі конструктора. При роботі в мережі рекомендується зберігати таблиці в додатку на сервері, а на кожному робочому місці клієнта встановити копію БД з посиланнями на ці таблиці.

Виконання курсової роботи дозволило мені не лише навчитися проектувати БД та розробляти власні нескладні ІС, а й на практиці оволодіти основними методами наукових досліджень, навчитися самостійно опрацьовувати, аналізувати і систематизувати інформацію літературних та електронних джерел, логічно викладати матеріал та обґрунтовувати власну позицію, необхідність та доцільність прийнятих рішень.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?