Курсова робота «Розробка інформаційної системи для Рівненської обласної лікарні», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 27.06.2009 14:26 · від tosja · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Загальна характеристика об'єкту 1.1. Опис основної діяльності лікарні 1.2. Організаційно-функціональна структура 1.3. Модель бізнес-процесів лікарні Розділ 2. Використання комп'ютерних технологій в лікарні 2.1. Стан комп'ютеризації лікарні 2.2. Інформаційні системи та технології в галузі медицини та в Рівненській обласній лікарні 2.3. Обгрунтування необхідності автоматизації процесів в лікарні Розділ 3. Розробка інформаційної системи 3.1. Формулювання вимог до інформаційної системи 3.2. Опис та обгрунтування структури бази даних 3.3. Інтерфейс інформаційної системи та принципи роботи з нею Висновки Список використаної літератури

Висновок

Під час розробки курсового проекту мною була створена ІС для лікарні стаціонарного типу.

ІС система сприяє наступним процесам модернізації у сфері медичного обслуговування:

1. Скорочення часу, необхідного для реєстрації пацієнтів;

2. Автоматизація обліку пацієнтів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні;

3. Зберігання даних протягом необхідного проміжку часу.

Внаслідок розробки автоматизованої ІС, в якій застосовуються технічні засоби пошуку та обробки інформації, зокрема ЕОМ, було дозволено упорядковувати у певний спосіб дані і комплекс апаратно-програмних засобів для зберігання даних та маніпулювання ними.

Отже, розробка іС Рівненської обласної лікарні є доцільною, оскільки вона оптимізує діяльність установи. Так, отримано БД лікарні, яка являє собою у певний спосіб організовані дані, що зберігаються на комп'ютерних носіях і відображають стан установи через певний вид її діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?