Курсова робота «Фінансовий та податковий облік розрахунків з кредиторами (на прикладі ЗАТ "ТАВІ")», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 25.06.2009 14:56 · від tosja · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Особливості класифікації та визнання кредиторської заборгованості 5 2. Документування операцій по розрахунках з кредиторами 9 3. Аналітичний та синтетичний облік розрахунків з кредиторами 11 3.1. Фінансовий облік розрахунків з кредиторами 11 3.2. Порядок аналітичного обліку розрахунків з кредиторами 18 3.3. Порядок створення і обліку забезпечень 20 4. Податковий облік розрахунків з кредиторами 22 5. Порядок відображення кредиторської заборгованості у звітності 24 6. Порядок обліку розрахунків з кредиторами засобами 1С:Бухгалтерія 7.7 27 Висновок Список використаної літератури

Висновок

У процесі виконання роботи було виявлено, що на підприємстві важливо організувати ефективний облік кредиторської заборгованості, щоб, по-перше, не допускати виникнення надто великих зобов’язань, які загрожуватимуть стабільному розвитку та економічній безпеці, а, по-друге, отримати максимальний ефект від використання залучених ресурсів. Для того, щоб виконати ці умови, необхідно вести детальний облік первинної документації по розрахунках з кредиторами, фінансовий облік, що відповідає чинному законодавству, при потребі створювати забезпечення для непередбачених витрат наступного звітного періоду, податковий облік розрахунків з кредиторами повинен здійснюватись на підставі Закону України "Про оприбуткування прибутку підприємств", важливим є відображення дійсних показників по кредиторській заборгованості у звітності, облік кредиторської заборгованості ефективно і зручно здійснювати за допомогою програми 1С:Бухгалтерія 7.7.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення