Курсова робота «Аутсорсинг готельних і рестораних мереж», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 25.06.2009 13:50 · від Наташа · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Аутсорсинг 5 1.1. Поняття аутсорсинга та типи аутсорсинга 5 1.2. Які переваги і недоліки ІТ-аутсосрсинга? 9 1.3. Види і доцільність застосування аутсорсинга. Чи вигідний аутсорсинг? 10 Розділ 2. Побудова і управління сервісним іт-підрозділом 14 2.1. Послуги і якість. Гарантія якості. Переваги бібліотеки ITIL 14 2.2. Процеси ІТ сервіс-менеджмента 19 Розділ 3. Обслуговування готелів, готельних і ресторанних мереж. Аутсорсинг бухгалтерського обліку 23 3.1. Організація процесу аутсорсинга 23 3.2. Здійснення аутсорсинга 33 3.3. Підвищення прибутковості готелів, готельних і ресторанних мереж 37 Висновки 39 Список використаної літератури 41

Висновок

В ході роботи проведений аналіз розвитку послуг ІТ-аутсорсинга, аналіз можливостей ефективного управління ІТ-послугами на базі процесного підходу, а так само розроблена модель служби підтримки користувачів (Service Deck).

Послуги ІТ-аутсорсингу цілком можуть бути цікаві, затребувані і з успіхом використані компанією в тому випадку, якщо:

- у компанії є бажання навести порядок в ІТ-господарстві;

- є в наявності (або створюються) формалізовані бізнес-процесси;

- у компанії є можливість прорахувати економічну ефективність;

- на ринку послуг аутсорсинга існує конкуренція;

- у бізнесу компанії висока ІТ-місткість;

Головними бар'єрами ІТ-аутсорсинга сьогодні виступають;

- недовіра до аутсорсера;

- рівність витрат;

- відсутність вибору на ринку;

- відсутність інформації по схемі розрахунків економічної ефективності (складність ціноутворення);

Будування служби підтримки користувачів збільшить задоволеність користувачів в обслуговуванні, а так само сприятиме підвищенню ефективність роботи ІТ-підрозділу.

Будування діяльності ІТ-підрозділу на базі процесного підходу розширює можливості ІТ-підрозділу, регламентує всі процеси, які відбуваються усередині ІТ-підрозділу, а так само допомагає ефективно організувати взаємодію між процесами, і співробітниками, які виконують роботи усередині процесів.

Створення служби підтримки користувачів дозволить вивільнити час більш кваліфікованих (а значить дорожчих) фахівців для робіт по інших, перспективнішим напрямам діяльності. Більш кваліфіковані фахівці рідше відриватимуться на дзвінки користувачів, основну масу яких повинна вирішувати служба підтримки користувачів.

В роботі структури доцільно приділити особливу увагу такому напряму бізнесу, як ІТ-аутсорсинг. Світова практика говорить про те, що ІТ-аутсорсинг, разом з ІТ-консалтингом, є одним з найдинамічніших ринків, що розвиваються, у сфері ІТ-прогнози, що 2008 - 2009 року будуть відмічені підвищеним попитом на послуги ІТ-аутсорсинга і ІТ-консалтингу. А з огляду на те, що на даний момент часу на Україні немає великої конкуренції між ІТ-аутсорсинговими компаніями рекомендується придивитися до цього незайнятого сегменту ринку.

Пропонується ІТ-підрозділам компаній, для підвищення еффектівності роботи, і можливості переходу на комерційні рейки, освоювати процессний підхід у сфері ІТ, а для підвищення задоволеності замовників, будувати і вводити в експлуатацію службу підтримки користувачів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?