Курсова робота «Державний кредит та його роль у формуванні фінансових ресурсів України», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 21.06.2009 20:23 · від Шурік · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Суть кредиту та його види 7 1.1. Поняття, сутність і значення державного кредиту 7 1.2. Форми державного кредиту 15 1.3. Відмінність державного кредиту від банківського 21 Розділ 2. Роль державного кредиту у формуванні додаткових фінансових ресурсів. 24 2.1. Дефіцит державного бюджету 24 2.2. Державний борг, його форми і структура 26 2.3. Управління та обслуговування внутрішнього державного боргу 37 Розділ 3. Проблеми та перспективи розвитку кредиту в україні 44 Список використаної літератури 47

Висновок

Державний кредит є структурним компонентом державних фінансів будь-якої країни з розвиненими ринковими відносинами, від його стану залежать найважливіші показники державного бюджету, темпи зростання економіки, місце країни на світовій арені. Він є наслідком мобілізації та реалізації урядом джерел отримання додаткових фінансових ресурсів через випуск державних цінних паперів для покриття витрат на державному чи регіональному рівнях.

Ці витрати можуть бути пов'язані не лише з покриттям дефіциту державного чи регіонального бюджетів, а й з фінансуванням інвестиційних проектів створення, особливо на місцевому рівні, господарської, транспортної, комунікаційної інфраструктури, будівництвом соціально-культурних та інших об'єктів, які є необхідними для інтенсивного розвитку економіки України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?