Курсова робота «Інтеграція України у світове господарство», 2009 рік

З предмету Макроекономіка · додано 21.06.2009 11:49 · від Мар'яна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи міжнародної економічної інтеграції та її вплив на економічне зростання Розділ 2. Основні етапи і напрямки міжнародної економічної інтеграції Розділ 3. Необхідність, проблеми і перспективи інтеграції України у світове господарство Висновок Список використаної літератури

Висновок

Міжнародна економічна інтеграція на сучасному етапі є невід’ємним і зростаючим фактором світового господарства. Під час розробки зонішньоекономічної політики країни необхідно враховувати вигоди, які дістане національна економіка від участі в інтеграційних процесах, а також втрати, яких вона може зазнати.

Виходячи із наведеного вище, можна стверджувати, що шлях, який повинна пройти Україна, не є новим, непізнанним. Ми маємо добрих «вчителів» серед нових членів Європейського Союзу.

Важливим питанням на сьогодні є визначення стратегії інтеграції України до Європейського Союзу, яка буде визначати формат подальших взаємовідносин.

Одним з основних інструментів інтеграції України в економічні та соціальні структури ЄС має стати адаптація нашого законодавства до законодавства ЄС: така адаптація у пріоритетних сферах виробництва може відкрити доступ до внутрішнього ринку ЄС.

Уже сьогодні Україна спроможна будувати свої зовнішньоекономічні відносини на взаємовигідних умовах. Актуальним є здійснення переговорів з метою визначення статусу України як країни, що розвивається, та вироблення її власної чіткої позиції у Міжнародному валютному фонді, Світовому банку реконструкції та розвитку, Генеральній угоді по торгівлі й тарифах та Міжнародній організації праці, адже ці чотири організації є ключовими в міжнародному фінансовому, торговельному і соціальному регулюванні. Ефективна участь в них збільшить можливості України щодо залучення іноземного капіталу, фінансових ресурсів, отримання певних торговельних пільг, збереження тарифних засобів захисту національної індустрії та сільського господарства тощо.

Включення економіки країни у світовий економічний простір дасть можливість значно посилити позиції України в міжнародному співтоваристві.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?