Курсова робота «Якість та конкурентоспроможність товару ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (на прикладі арматури)», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.06.2009 12:46 · від Инна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Якість та конкурентоспроможність товару 5 1.1. Суть, показники та методи оцінювання якості продукції 5 1.2. Конкурентоспроможність продукції 9 1.3. Ефективність і способи підвищення якості та конкурентоспроможності 13 РОЗДІЛ 2. Маркетингова політика, сегментування цільового ринку, цінова політика та конкурентоспроможність 16 2.1. Система і стратегія маркетингової діяльності ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 16 2.1.1. Загальна маркетингова політика підприємства 18 2.1.2. Регіональна маркетингова політика підприємства 21 2.1.3. Заходи щодо стимулювання збуту 29 2.2. Сегментування цільового ринку ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» 30 2.3. SWOT –аналіз ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Конкурентоспроможність продукції. Ціноутворення та контроль за цінами 34 Висновок 44 Список використаних джерел 46 Додатки 48

Висновок

Розглянувши всі аспекти курсової роботи можемо сказати, що на сьогодні пріоритетним напрямком для розвитку торгівельних відносин ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є регіони Північної Африки, Ближнього Сходу, Європи і країн Персидської затоки, на долю яких доводиться більше 76% усього експорту металопродукції підприємства..

На ринку СНД металопрокат даного підприємства закуповують Російська Федерація, Азербайджан, Казахстан, Туркменістан, Грузія, Вірменія, Республіка Білорусія та інші країни.

Споживачі світового співтовариства прагнуть знати і бути впевненими у тому, що продукція підприємства, яку вони придбали відповідає встановленим вимогам і головне – стабільна за якістю.

Ця мета досягається на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» шляхом забезпечення функціонування діючої системи управління якістю відповідно вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001:2000.

Політика у сфері якості декларує ведення топ-менеджерів компанії у питаннях управління системою якості. Вона містить вісім принципів відповідно Міжнародним стандартам якості ISO 9001 і ISO 9004.

Реалізація політики у сфері якості забезпечує досягнення мети за рівнем задоволення потреб споживача продукцією підприємства, безперервному вдосконаленню, актуалізації процесів системи менеджменту якості (СМЯ). ЇЇ введення сприяє проведення постійного моніторингу з вивчення соціально-психологічного клімату в підрозділах підприємства та підтримці відносин з партнерами на підставі взаємовигідного співробітництва, поваги, довіри.

Завдяки перегляду «Посібник з якості підприємства» на відповідність його вимогам Міжнародного стандарту ISO 9000:2005 «Системи менеджменту якості – Основні положення і словник», був вдало пройдений ресертифікований аудит у липні 2007 року.

Результат – отримання єдиного сертифікату системою управління якістю при виробництві основних видів продукції: сирої руди, аглоруди, коксу і хімічних продуктів коксування, агломерату залізорудного офлюсованого магнезіального, концентрату залізорудного магнезіального, чушкового чавуну, арматурного прокату, стальної катанки з вуглецевої сталі, фасонного горячекатаного прокату.

Посібник з якості описує виконання вимог стандарту ISO 9001:2000 за допомогою процесів СМЯ, які затверджені на координаційній Раді у лютому 2007 року. Застосована нова класифікація процесів: керуючі, основні та допоміжні процеси. Ця робота була виконана в результаті реалізації рекомендацій компанії «CARES», яка сертифікувала продукцію підприємства у відповідність вимогам BS 4449.

Для оцінки процесів з забезпечення функціонування СМЯ підприємства у відповідності вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 та визначення областей для вдосконалення на ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розроблена «Методика з оцінки результативності Системи менеджменту якості».

Європейське визнання

За підсумками роботи 2006 – 2007 років ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» стало лауреатом 12-го Українського національного конкурсу в номінації «Великі підприємства», а також володарем сертифікату EFQM «Визнання досконалості в Європі - 4» у рамках Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи.

Отримання цієї нагороди у рамках 3-го Міжнародного турніру з якості країн Центральної та Східної Європи стало ще однією сходинкою на шляху сходження до вершин європейського вдосконалення - Переможець Європейської нагороди EFQM.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?