Реферат «Міжнародна система переказу коштів U.S.Express», 2008 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 17.06.2009 11:57 · від kseniya_www · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Світові тенденції переказів 4 2. Ринок переказів кошти України 6 3. Стисла характеристика U.S.Express 8 Висновки 11 Список використаної літератури : 12

Висновок

Отже, аналіз, проведений в рефераті показав, що система U.S.Express має дуже малу долю ринку переказів в Україні. Дані перекази здійснюються тільки через ВАТ «Кредобанк». Система U.S.Express надає наступні послуги:

- термінові перекази;

- перекази на рахунки одержувачів, які відкриті в системі ВАТ "КРЕДОБАНК";

- перекази на рахунки, які знаходяться в інших банках України.

В Україні найпоширенішою послугою є термінові перекази через U.S.Express. Основною перевагою даного оператора переказів є те, що при отриманні переказаних грошових коштів, комісія не сплачується.

Для переказу засобами U.S.Express необхідно заповнити форму переказу коштів, в якій вказується ПІБ та адреса відправника, його номер телефону, дата народження та ідентифікаційний код. В графі отримувача переказу вказується його ПІБ, адреса та номер телефону.

В графі суми переказу необхідно вказувати суму, розмір комісії.

При переказі коштів з однієї валюти на іншу, проводиться конвертація за комерційним курсом валют. На сьогодні перекази даною системою здійснюються між Америкою та Україною.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?