Реферат «Правовий статус фермерів у США», 2007 рік

З предмету Право · додано 17.06.2009 13:23 · від TATIANA · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 1. Сучасний стан американського фермерського господарства 5-6 2. Законодавча база США по розвитку фермерства 7-9 3. Тенденції регулювання діяльності фермерів США 10-13 Висновки 14 Список використаних джерел 15

Висновок

Дослідження питання правового статусу фермерів у США дає можливість зробити наступні висновки.

1) США є провідною у світі сільськогосподарською державою.

2) Для розвитку сільського господарства в економічній політиці США велике значення має створення законодавчої бази.

3) Суттєвий вплив на аграрну сферу діяльності має держава.

4) Поширена практика виділення урядом дотаційних та позичкових ресурсів для забезпечення інтенсивного ведення сільськогосподарського виробництва.

5) Прийняття спеціального закону, який визначає основні пропорції між державним регулюванням та розвитком вільних ринкових відносин у сільському господарстві країни.

6) Існування трьох основних підходів до створення системи сільськогосподарського кредиту.

З огляду на вищезазначене, можна констатувати, що США є провідною сільськогосподарською державою, яка пішла далеко вперед, і у якої наша країна може переймати позитивний досвід. Адже, для того, щоб стати на той шлях, на якому стоять США, нашій державі потрібно проводити активну політику підтримки сільськогосподарських товаровиробників. Насамперед необхідно створити належну нормативно-правову базу, розробити комплекс заходів з фінансово-кредитного забезпечення товаровиробників та інші заходи захисту вітчизняного сільськогосподарського виробництва. Саме при реалізації зазначених заходів державна підтримка сільськогосподарських товаровиробників одержить реальне вираження.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?