Курсова робота «Матеріальна відповідальність в трудовому праві», 2006 рік

З предмету Право · додано 17.06.2009 13:25 · від TATIANA · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3-4 Глава І. Поняття і значення матеріальної відповідальності в трудових правовідносинах, її взаємний характер 5-7 Глава ІІ. Підстави і умови матеріальної відповідальності працівників 8-13 Глава ІІІ. Види матеріальної відповідальності14-28 Глава ІV. Визначення розміру збитків та порядок їх відшкодування 29-32 Висновки 33-34 Додаток 35-36 Список використаних джерел 37-38

Висновок

Дослідження питання матеріальної відповідальності працівників за шкоду, заподіяну підприємству, установі, організації дає можливість зробити наступні висновки.

1) На рівні індивідуального правовідношення у трудовому праві має місце матеріальна відповідальність працівників за шкоду, заподіяну підприємству, і матеріальна відповідальність підприємства за шкоду, заподіяну працівникові.

2) Підставою матеріальної відповідальності є трудове правовідношення сторін трудових правовідносин, тобто протиправне, винне невиконання чи неналежне виконання стороною трудового правовідношення трудових обов'язків, яке спричинило заподіяння матеріальної або немайнової шкоди іншій стороні трудового правовідношення.

3) Шкода, заподіяна працівником підприємству, з яким працівник перебував у трудових відносинах, але не під час виконання ним трудових обов'язків, виходить за рамки регулювання трудовим правом, і особа повинна нести відповідальність як суб'єкт цивільно-правових відносин.

4) Працівник повинен відшкодовувати пряму дійсну шкоду в повному розмірі, якщо інше не передбачено законом, тобто відшкодування прямої дійсної шкоди не повинно обмежуватися середньомісячним заробітком працівника. Така відповідальність носить обмежений характер, але вона обмежується не заробітком, а розміром прямої дійсної шкоди.

5) Розвиток законодавства про матеріальну відповідальність сторін трудового договору характеризується:

— врегулюванням та поступовим підвищенням розмірів обмеженої матеріальної відповідальності робітників і службовців, збільшенням кількості випадків повної матеріальної відповідальності і, отже, зміцненням захисту майнових прав підприємств, установ, організацій;

— зниженням рівня гарантій робітників і службовців при врегулюванні адміністративного порядку стягнення матеріальної шкоди без попередньої згоди працівника.

Таким чином, реформа трудового законодавства, побудова його цілісної системи неможливі без розробки концепції розвитку трудових відносин, а відповідно, і концепції розвитку трудового законодавства в цілому і кожного з його інститутів, одним із яких є інститут матеріальної відповідальності.

Теоретичні проблеми матеріальної відповідальності сторін трудових відносин тісно пов'язані із загальними проблемами становлення і розвитку державності України в умовах переходу до ринкових форм господарювання, що обумовлює необхідність врахування прогресивного досвіду міжнародно-правового, зокрема європейського регулювання праці.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?