Курсова робота «Управління кадровою політикою підприємства», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 16.06.2009 19:33 · від марина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Кадрова політика організації 1.1. Сутність, завдання та значення кадрової політики організації 1.2. Напрями і оцінка кадрової політики 1.3. Управління кадрами 1.4. Стратегії управління кадрами Розділ 2. Аналіз управління кадровою політикою “управління праці та соціального захисту населення” 2.1. Аналіз організаційної структури управління 2.2. Аналіз кадрової політики організації 2.2.1. Ефективність витрат на персонал 2.2.2. Потреба в необхідній чисельності кадрів 2.2.3. Аналіз кількості фахівців 2.2.4. Вартість підготовки одного фахівця 2.2.5. Коефіцієнт плинності кадрів 2.2.6. Коефіцієнт інтенсивності плинності кадрів 2.2.7. Показник абсентизму 2.2.8. Оцінка психологічного клімату в колективі 2.2.9. Коефіцієнт задоволеності працівника 2.2.10. Рівень технологічної дисципліни 2.2.11. Оцінка трудової дисципліни фірми та її підрозділів 2.2.12. Комплексна оцінка керівників та спеціалістів організації 2.3. Виявлені перспективи та проблеми кадрової політики підприємства Розділ 3. Шляхи удосконалення кадрової політики “управління праці та соціального захисту населення” 3.1. Пропозиції та рекомендації з удосконалення управління кадровою політикою 3.2. Управлінське рішення Висновки Перелік літературних джерел Додатки

Висновок

Проводячи аналіз кадрової політики “Управління праці та соціального захисту населення”, було зроблено аналіз організаційної структури управління, розраховано основні коефіцієнти, за допомогою яких було визначено, наскільки є ефективним управління персоналом, а також виявлено усі можливі недоліки у кадровій політиці.

Провівши аналіз організаційної структури управління, було визначено, що вона має такі недоліки: необхідність високої кваліфікації керівників, значні витрати часу для проходження інформації поміж рівнями управління. Але ці недоліки не мають негативного впливу, так як керівники є досить кваліфікованими, а для невеликого організації така швидкість передачі інформації є достатньою.

Розрахувавши коефіцієнт ефективності витрат на персонал, було виявлено, що витрати на персонал цілком доцільні, в організації є можливість підвищити заробітну плату робітникам, якщо це необхідно.

Розрахунок коефіцієнта потреби в необхідній чисельності кадрів показав, що існує наявність вакантних місць у двух категоріях: фахівці та робочі. Цей коефіцієнт складає 21%, що означає, що організація працює без достатньої кількості кадрів, а це може негативно вплинути в подальшому на його діяльності.

Аналіз кількості фахівців дав змогу пізнати, яка кількість фахівців необхідна для нормального функціонування підприємства. Аналіз показав, що організації потрібні лише 2 фахівця, але він матиме великий вплив на управління кадрами..

Розрахувавши коефіцієнти плинності кадрів та інтенсивності плинності кадрів, зробимо висновок, що інтенсивність плинності кадрів пе висока.

Коефіцієнт абсентизму низький. Невиходи на роботу спостерігаються тільки у категорії робітників. Їх кількість незначна.

Оцінивши психологічний клімат в колективі, стало зрозумілим, що колектив незгуртований, працівники не спілкуються між собою і існує проблема неефективної праці через поганий клімат в колективі. Щоб поліпшити ситуацію, необхідне проведення культурної роботи з колективом, а також його учать у обговоренні управлінських рішень.

Після проведення аналізу задоволеності працівника, бачимо, що працівники не задоволені своєю заробітною платою.

Рівень технологічної дисципліни показав, що персонал працює стабільно і без відхилень. Розмір коефіцієнту рівня трудової дисципліни незначний, але у категоріях службовців та робочих необхідно його знизити.

Комплексна оцінка керівників та спеціалістів показує, що загалом всі керівники “Управління праці та соціального захисту населення” виконують свої обов’язки належним чином та близькі до ідеальних керівників.

Було виявлено такі недоліки в управлінні кадровою політикою:

1. Несприятливий клімат у колективі.

2. Негнучкий графік відпусток.

3. Неоплата наднормової праці.

Для усунення недоліків було запропоновано:

1.Підвищити згуртованість колективу..

2.Скласти графік відпусток.

3.Здійснювати оплату наднормової праці.

Після глибокого аналізу існуючої ситуації було прийнято управлінське рішення націлене на покращення кадрової політики “Управління праці та соціального захисту населення”,яке було представлено у вигляді наказу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?