Дипломна робота «Розробка засобів для перевірки залишкових знаннь студентів спеціальності КСМ з дисциплін фундаментального циклу», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 15.06.2009 19:06 · від Delfi · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Анотація 3 Annotation 4 Вступ 6 1. Тестування як складова навчального процесу 1.2. Класифікація тестів 1.3. Комп’ютерне тестування 2. Автоматизація процесу тестування 2.1. Машинні мови 2.2. Мови програмування високого рівня 2.3. Різні погляди на програмування і різні парадигми програмування 2.3. Написання програми 2.4. Традиційна каскадна модель життєвого циклу програми 2.5. Обмеженість каскадної моделі. Спіральна модель 3. Розробка програмних засобів тестування 3.1. Концепція моделі 3.2. Порівняльна характеристика деяких підходів до комп’ютерного тестування 3.4. Реалізація технології 3.5. Оцінка пройденого тесту 3.6. Перспективи розвитку моделі Висновки 44 Список використаної літератури 45 Додатки 46

Висновок

У цей час комп'ютери впроваджуються в усі галузі людської діяльності. Вони допомагають автоматизувати процеси, на виконання яких потрібно багато часу. У цій бакалаврській дипломній роботі я представив програму для тестування, що може використовуватися в будь-якій сфері.

Ця програма набагато краще, ніж інші аналогічні програми, завдяки можливості власноручного редагування й додавання файлу питань, що дає певну перевагу в порівнянні з іншими програмами тестування, при використанні як нових, так і застарілих ПК, файл питань можна написати в тестовому редакторі, набагато швидше, ніж установити Delphi редагувати сам програмний код.

В останні кілька років почав створюватися новий підхід до програмуванню, названий об'єктним. Їхня перевага полягає в принципі спадкування, коли один створений об'єкт здатний породити родинний йому об'єкт-нащадок. Багато об'єктів можуть використовувати один одного при побудові програми. Через велику кількість полів і методів, були створені властивості, що використовують методи. Зокрема, в Delphi властивості виносяться в Інспектор об'єктів, що робить роботу з ними схожою на дитячу гру. Тепер, щоб написати програму, не треба гратися з безліччю змінних і операторів. Програміст може навіть і не бачити тексту самої програми, конструюючи відразу її зовнішній вигляд на формі. Таким чином, якщо на створення програми раніше йшли тижня, те зараз вона створюється за кілька годин.

У зв'язку з переходом на об'єктні концепції, нові програми виникають на основі вже наявних об'єктів. Деякі мови програмування написані на основі об'єктів. Розширюється й простір застосування об'єктів, якщо вони виникли в середовищі MS-DOS, то тепер, використовуючи об'єкти, можна з легкістю створити текстовий редактор типу WORD або СУБД типу ACCESS.

І, природно, у такому середовищі можна створити потужний і зручний редактор тестів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?