Курсова робота «Створення бази даних в Delphi», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 12.06.2009 15:43 · від Fender · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Розділ І. Теоретичні відомості з баз даних та їх застосування в середовищі програмування Delphi 4 1. Теоретичні відомості з баз даних 4 2. Огляд засобів Delphi, що використовуються при роботі з базами даних 11 2.1Структура програми роботи з базами даних 13 2.2. Модуль даних 15 2.3. Підключення набору даних 17 2.4. Відображення даних 19 3. Компоненти Delphi використані в курсовій роботі 21 3.1. Класифікація компонентів відображення даних 21 3.2. Навігація по набору даних 22 3.3. Компонент DBGrid 24 Розділ ІІ. Розробка програми роботи з базою даних книжкового видавництва 27 1. Постановка задачі 27 2. Програмна реалізація 27 Висновки 33 Список використаних джерел 34 Додатки 35

Висновок

Існує багато подібних програмних продуктів, які є більш функціональними і зручними у використанні, проте вони мають досить високу ціну, і не завжди потрібні всі функції якими вони наділяються.

В цьому ж проекті відкритий код програми, що дозволяє вільно редагувати і доповнювати програму в будь-який час. Також в цій програмі присутні лише найголовніші функції, які роблять її компактною та зрозумілою без зайвих витрат коштів.

З допомогою цієї програми користувач може швидше та якісніше працювати з громісткою базою даних. З допомогою використаних методів пошуку у цій програмі надається можливість швидкого відшукання потрібної інформації по різним параметрам.

Розробка даного програмного продукту дала можливість вивчити нові компоненти програмного середовища Delphi. Поставлена задача змусила зрозуміти та вивчити нові підходи до програмування в Delphi та нові засоби проектування баз даних.

При початку програмування даного програмного продуту виник цілий ряд проблем, які в процесі роботи поступово мною пізнавалися та вирішувалися. Мною було вибране таке програмне середовище як Delphi, оскільки на мою думку саме розробка даного проекту є найбільш розв’язною саме в цьому середовищі.

В подальшому є можливість продовження розробки даного проекту. Можливо буде вивчити та пізнати нові способи та методи програмування в Delphi та використати їх у цій програмі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?