Курсова робота «Оцінка фінансового стану суб'єкта малого підприємництва», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 11.06.2009 10:06 · від Інна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Теоретичні основи оцінки фінансового стану суб’єкта малого підприємництва 7 1.1. Економічна сутність оцінки фінансового стану суб’єкта малого підприємництва 7 1.2. Основні методики оцінки фінансового стану суб’єкта малого підприємництва 9 2. Оцінка фінансового стану пп «укооппроект» 21 2.1. Загальна характеристика ПП «Укооппроект». 21 2.2. Оцінка фінансового стану підприємства за 2006-2007рр 22 3. Пропозиції та рекомендації щодо покращення фінансового стану пп «укооппроект» 39 Висновки 46 Список використаної літератури 48 Додатки 50

Висновок

Отже, в даній роботі було досягнуто головну мету, а саме в роботі було розглянуто економічну сутність оцінки фінансового стану суб’єкта малого підприємництва та методики їх розрахунку, а також розроблені ґрунтовні пропозиції та рекомендації щодо покращення оцінки фінансового стану підприємства.

Для досягнення заданої мети було розв’язано низку поставлених задач, а саме:

1.Розкрили суть показників, які дозволяють оцінити фінансовий стан підприємства.

2.Проаналізували основні методики оцінки фінансового стану підприємства.

3.Охарактеризували підприємство обране для аналізу.

4.Оцінили фінансовий стан даного підприємства.

5.Запропонували шляхи покращення фінансового стану.

Стійка діяльність підприємства залежить як від обґрунтованості стратегії розвитку, маркетингової політики, від ефективного використання всіх існуючих в його розпорядженні ресурсів, так і від зовнішніх умов, до числа яких відносять податкову, кредитну, цінову політики держави та ринкову кон'юнктуру. Через це в якості інформаційної бази аналізу фінансового стану повинні виступати звітні дані підприємства, деякі задані економічні параметри і варіанти, при яких змінюються зовнішні умови його діяльності, котрі потрібно враховувати при аналітичних оцінках та прийнятті управлінських рішень.

Отже, провівши всі необхідні розрахунки, ми дійшли висновку що підприємство ПП «Укооппроект» має достатню фінансову стійкість. Про це свідчить ряд показників. Зокрема, коефіцієнт швидкої ліквідності, що збільшується в динаміці, і є більшим за нормативні значення. Також коефіцієнти стійкості підприємства є в межах нормативних значень та зростають порівняно з попередніми роками. А також коефіцієнти рентабельності, що з кожним роком зростають і підтверджують що дане підприємство є інвестиційно привабливим.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?