Курсова робота «Розробка системи менеджменту в організації з надання послуг у сфері комп’ютерної діяльності», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.06.2009 01:46 · від Костя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 Розділ 1. Загальна характеристика організації 6 Розділ 2. Формування функції менеджменту на підприємстві 9 2.1. Планування 9 2.2. Організування 13 2.3. Мотивування 17 2.4. Контролювання 23 2.5. Регулювання 24 Розділ 3. Використання методів менеджменту в організації 26 Розділ 4. Розроблення механізмів прийняття управлінських рішень в організації 27 Розділ 5. Проектування комунікацій на підприємстві 33 Розділ 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 36 Розділ 7. Розробка пропозицій з удосконалення керівництва 38 Розділ 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту 41 Висновки 42 Список використаної літератури 43

Висновок

Отже, ми розглянули фактичну і раціональну систему менеджменту в організації. Спланували виробничо-господарську діяльність, визначили цілі та місію, стратегію та тактику, раціоналізували структуру управління товариством, ефективно стимулювали працівників, проконтролювали та відрегулювали збої та недоліки у процесі виробничо-господарської діяльності Зробивши висновки, що раціональна система набагато краща, ніж фактична. Завдяки ефективній системі менеджменту в ТзОВ „Захід-Телеком” вирішилися існуючі проблеми, а також збільшили величину матеріального стимулювання працівників. Кількість формальних груп зросла, що має позитивний вплив, неформальних збільшилось на 2 групи, виробничі підрозділи збільшились на 2, кількість конкурентів і споживачів збільшилась, що стосується асортименту послуг, то він також збільшився.

Щодо середньої заробітної плати в раціональній системі вона на 200 грн. вища, ніж у фактичній системі. Також були вирішені проблеми, які стояли перед підприємством: „Зниження кредиторської заборгованості”, „Покращення поточного контролю”, „Впровадження атестації інженерного персоналу”, „Посилення адміністративних дій щодо виробн. дисципліни”. Підприємство виконує свої обв’язки перед персоналом також досягає встановлених цілей, збільшився прибуток, заробітна плата, створені на підприємстві нові робочі місця.

У результаті оцінювання ефективності фактичної та раціональної системи менеджменту можна стверджувати, що організаційні зміни принесли позитивні результати в економічній, організаційній та соціальній сферах, тобто виправдали себе.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?