Курсова робота «Акціонерне товариство: суть, форми і механізм функціонування», 2007 рік

З предмету Політична економіка · додано 09.06.2009 22:10 · від Міша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Поняття та суть акціонерного товариства 7 Розділ 2. Форми і механізм функціонування акціонерних товариств 16 Розділ 3. Історія виникнення та особливості функціонування акціонерних товариств в Україні 23 Висновки 31 Список літератури 32

Висновок

Акціонерні товариства мають ряд переваг у порівнянні з іншими видами ділових організацій, які роблять їх найбільш придатною формою для великого бізнесу в силу цілого ряду причин. Перш за все акціонерні товариства можуть мати необмежений термін існування, в то час як період дії підприємств, заснованих на приватній власності чи товариств з участю фізичних осіб, як правило, обмежений рамками життя їх засновників. Акціонерні товариства завдяки випуску акцій, одержують більш широкі можливості в залученні додаткових коштів у порівнянні з некорпоратизованим бізнесом. Оскільки акції мають достатньо високу ліквідність, їх набагато легше перетворити в гроші при виході з акціонерного товариства, ніж отримати назад долю в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю.

В нашій країні акціонерний сектор погано розвивається. Це пов’язано з тим що в нашій країні дуже низький рівень розвитку економіки і тим що наша держава не докладає великих зусиль для того щоб акціонерний сектор як належить розвивався. Та все ж таки якщо все це покращити то акціонерний сектор в нашій країні дуже покращиться і займе вагоме місце у формуванні доходів держави та власників акцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?