Курсова робота «Організація проектного аналізу господарської діяльності ТОВ «Центр технологій будівництва»», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 09.06.2009 15:21 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1.Підприємство як суб’єкт господарської діяльності та об’єкт аналізу 4 Розділ 2. Розробка проекту залучееня інвестицій на ТОВ «Центр технологій будівництва» 2.1. Резюме проекту 9 2.2. Опис інвестиційного проекту 11 Розділ 3. Функціональні аспекти аналізу привабливості господарської діяльності підприємства „Центр технологій будівництва” 3.1. Маркетинговий аналіз діяльності підприємства 15. 3.2. Технічний аналіз діяльності підприємства 20 3.3. Інституційний аналіз діяльності підприємства 24 3.4. Соціальний аналіз діяльності підприємства 26 3.5. Фінансовий аналіз діяльності підприємства 28 Розділ 4. Оцінка і облік впливу ризику в інвестиційному проекті 4.1. Класифікація ризиків 33 4.2. Вимір і облік впливу ризику 34 4.3. Розробка заходів щодо зниження ризику 37 Висновки 38 Список літератури 40

Висновок

В умовах загального кризового стану економіки підприємства не володіють коштами у розмірі, достатньому для здійснення інноваційно-інвестиційної діяльності. Це призводить до необхідності використання зовнішніх джерел фінансування, таких як кредити банку. Отже, на визначальні позиції у фінансовому забезпеченні інноваційної діяльності має виходити банківське кредитування.

Кредит є важливим фактором прискорення інноваційних відтворювальних процесів за рахунок скорочення часу, що витрачається на зміну функціональних форм продукту, та через його стимулюючи властивості (необхідність повернення позики спонукає позичальника інтенсифікувати виробничий процес).

Метою інвестиційного проекту розвитку ТОВ „Центр технологій. будівництва” є досягнення стійкого обсягу виробництва і реалізації металопластикових конструкцій на рівні 10000 м2 у рік. Для цілей модернізації ТОВ „Центр технологій. будівництва” необхідна сума у розмірі 1600 тис. грн. (враховуючи всі стадії здійснення інвестиційного проекту).

Проведений фінансово-економічний аналіз проекту показав, що проект по розвитку виробництва на ВАТ „Бердичівський пивоварний завод” є економічно ефективним, забезпечує зворотність вкладених інвестицій за умови залучення інвестиційного кредиту величиною 700 тис. грн терміном на 4 роки під 20% річних із щорічною виплатою відсотків по кредиту і виплаті основної суми боргу наприкінці терміну.

Вигідність інвестиційного проекту підтверджується розрахунками динамічних показників економічної ефективності: чистий приведений дохід, значення якого становить 1010590,08 грн., тобто, на таку суму продисконтовані доходи від інвестиційного проекту перебільшують витрати на даний проект; індекс прибутковості (дорівнює 2,00); внутрішня норма доходності (становить 156,4); термін окупності інвестицій, вкладених на розвиток підприємства (становить 3,05 роки.).

В результаті побудові фінансового плану інвестиції отримуємо наприкінці планового обрію, що дорівнює чотири роки, вартість капіталу 6681785,3 тис. грн., що є показником вигідності інвестиційного проекту, тому що вартість майна на кінець періоду >0.

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що впровадження розглянутого інвестиційного проекту є вигідним, і що вкладені в нього засоби повернуться кредитору, а підприємство отримає достатній прибуток для сплати відсотків по кредиту і для подальшого розвитку підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?