Курсова робота «Управління економічним потенціалом КП "ЖВУВКГ"», 2008 рік

З предмету Економіка · додано 09.06.2009 15:05 · від Тетяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи управління економічним потенціалом підприємства 5 1.1. Концепція змісту економічного потенціалу підприємства 5 1.2. Структура та характеристика економічного потенціалу підприємства 11 1.3. Методологія розробки системи управління потенціалом підприємства 25 1.4. Оцінка економічного потенціалу підприємства 31 Розділ 2. Управління економічним потенціалом КП «ЖВУВКГ» 34 Організаційно-економічна характеристика підприємства як суб’єкта господарювання 34 2.2. Аналіз конкурентоспроможності загального потенціалу підприємства 38 2.2.1. Аналіз використання трудового потенціалу 38 2.2.2. Аналіз чисельності, якості і складу персоналу КП «ЖВУВКГ» 49 2.2.3. Аналіз продуктивності праці та впливу ефективності використання трудових ресурсів на обсяг виробництва 54 2.2.4. Аналіз використання основних засобів 56 2.3. Оцінка економічного потенціалу підприємства 58 2.4. Побудова квадрату потенціалу при визначенні рейтингової оцінки потенціалу підприємства 64 Розділ 3. Шляхи підвищення ефективності системи управління потенціалом підприємства та визначення резервів його господарської діяльності 67 Висновки 75 Список використаної літератури 77

Висновок

Основною метою роботи був комплексний аналіз використання економічного потенціалу КП «ЖВУВКГ» і обґрунтування напрямків підвищення ефективності його використання. Для досягнення поставленої мети в роботі були вирішені наступні завдання:

- описано соціально-економічну сутність економічного потенціалу підприємства;

- вивчено склад і проведений аналіз факторів, які впливають на підвищення ефективності використання та управління економічним потенціалом підприємства;

- проаналізована економічна діяльність КП «ЖВУВКГ»;

- визначена вартість економічного потенціалу КП «ЖВУВКГ»;

- проведені розрахунки щодо виявлення резервів економічного потенціалу цього підприємства;

- визначені проблемні зони господарювання, які суттєво впливають на покрашення ( погіршення ) якісних показників діяльності підприємства.

- побудований «квадрат потенціалу»;

- розроблені рекомендації для вдосконалення системи планування і організації використання економічного потенціалу підприємства.

Проведене в курсовій роботі дослідження дозволяє зробити такі висновки:

Основні виробничі фонди працюють незадовільно. Рентабельність їх використання за останні 3 роки знизилася на 102%. Рентабельність використання оборотних засобів - на 136%, прибуток на одного працівника знизився на 103%, рентабельність виробництва знизилася на 115%. Якщо негайно не збільшити їх, то може статися не тільки фінансова криза, а й екологічна катастрофа, тому що діяльність КП «ЖВУВКГ» специфічна. Решта проаналізованих показників задовільні, але їх теж необхідно покращувати.

В останні роки була введена в експлуатацію фільтрувальна станція очистки води, що призвело до покращення якості постачаємої споживачам води до рівня мирових стандартів. Вода має стандарт «вода питна» і не потребує додаткової очистки перед вживанням.

В 2007 році була введена в дію фільтрувальна станція очистки стоків, яка дає змогу діяти підприємству екологічно безпечно, як на фоні міста, так і на фоні регіону. Ці заходи підвищили собівартість водопостачання і водовідведення на 23%.

Проведені дослідження дозволили рекомендувати нові підходи до організації використання та управління економічним потенціалом комунального підприємства «Житомирське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?