Реферат «Місце реклами в системі маркетингу», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.06.2009 12:49 · від Аліна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Реклама: сутність, цілі, завдання 2. Роль соціальної реклами у формуванні моралі поведінки людини Висновок Список літератури

Висновок

Визначення сутності реклами свідчить, що вона завжди має певну мету, в основі якої лежать чіткі цільові настанови, на досягнення яких вона зорієнтована. Реклама, що не має психологічного впливу, власне, й не є рекламою. У зв'язку з цим постійно точаться дискусії стосовно того, чи є методи реклами ненасильницькими, чи, навпаки, реклама є специфічним психологічним насильництвом.

Засоби реклами (канали поширення рекламних звернень) вибираються таким чином, щоб ефективно досягти уваги цільової аудиторії. Причому основними критеріями при виборі каналів поширення рекламних послань є забезпечення максимального охоплення цільової аудиторії, відповідність вартості розміщення реклами з рекламним бюджетом і відповідність характеру рекламного повідомлення особливостям каналу. Крім того, вибір засобів реклами виробляється таким чином, щоб забезпечити необхідне географічне охоплення споживачів і бажану частоту й форму подачі матеріалу. Крім того, при виборі засобів поширення рекламних послань варто мати на увазі, що разовий, одиничний контакт з потенційним покупцем не має практичної комерційної цінності. Результат може принести тільки систематична рекламна робота, причому важливо, щоб виникаючі контакти не були відділені один від одного занадто великими проміжками часу: оптимальним вважається щотижневий контакт, рідкі контакти сприймаються як разові й мають дуже низьку комерційну цінність. Найчастіше запорукою високої ефективності рекламного повідомлення може послужити комбінація використовуваних засобів поширення інформації.

Мета реклами повинна бути конкретною, приміром: "Через 18 місяців 64 % потенційних покупців повинні впізнавати підприємство".

Ціна повинна корелюватися з попитом визначеного сегменту ринку, тобто відповідати позиції товару на ринку.

Ступінь впливу рекламного звернення залежить не лише від того, що сказано, а і як сказано. Необхідно подати звернення так, щоб воно привернуло увагу й інтерес споживачів.

Хоча ринок товарів (послуг) в Україні ще далеко не заповнений, успішно здійснити бізнес-проект можна лише за допомогою масованої рекламної кампанії. Корисність рекламованих товарів для покупців буває 4 основних типів: раціональна (товар задовольняє якусь раціональну потребу - продукти, побутова техніка); сенсорна, або чуттєва, (споживання товару викликає задоволення - парфуми, фрукти, ягоди); соціально престижна (володіння товаром підвищує престиж власника у тому соціальному прошарку, до якого він належить); самоутвердження (володіння товаром звеличує власника у власних очах, підвищує його самооцінку).

Досягнення мети рекламодавця можливе завдяки розробці і впровадженню аргументованого плану, що поєднує такі етапи: визначення мети і відповідальності; опрацювання бюджету; обгрунтування тематики і засобів реклами; створення рекламних звернень; вибір часу реклами і спільних зусиль засобів реклами; відстежування кінцевого результату; аналіз ефективності дій.

Завдання відбору найкращого рекламного аргументу з можливих варіантів потребує введення критеріїв, на основі яких можна визначити, який варіант має найвищі потенційні можливості, здатний найефективніше вплинути на ринок споживачів

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?