Курсова робота «Особливості перекладу англійських абревіатур», 2005 рік

З предмету Філологія · додано 05.06.2009 15:19 · від Ольга Полян · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1переклад та проблеми перекладу 5 Розділ 2. Абревіація та переклад абревіатур 12 Висновки 21 Список використаних джерел 22 Додаток 23

Висновок

З опрацьованого матеріалу та дослідження щодо тенденції спрощення слів в англійській мові було встановлено, що абревіатура, яка є іменник, утвореним за допомогою відрізків слів або початкових звуків слів або назв їх початкових літер, є загальновживаною мовною одиницею, яка може використовуватися в усіх сферах життя. А саме в науково-технічній літературі, що є сферою широкого вживання різних скорочень.

З точки зору перекладу скорочень та абревіатур, зазначений у курсовій роботі розподіл скорочень доцільний тому, що вони мають свої відповідні повні форми у конкретному тексті і їхнє розуміння звичайно не викликає труднощів. Але іноді навіть перекладні словники не зможуть допомогти скорочень, якщо вони не містять потрібного скорочення. Значна кількість скорочень, що вживаються в англійській науково-технічній літературі, мають різне значення при тотожності графічної форми і по своїй суті є омонімічними. Це може становити певну складність для перекладача, тому що у таких випадках іноді буває важко визначити за формою скорочення його значення.

В курсовій роботі ми розглянули, які бувають види перекладу (усний, письмовий та синхронний, послідовний), ознайомилися з лінгвістичними, де ми зіштовхнулися з синтаксичними та семантичними проблемами, та екстралінгвістичними проблемами, де можна піти двома шляхами: 1)передати відповідний зміст, використовуючи відповідні за значенням одиниці мови-цілі; 2)зберегти в перекладі назву реалії, прийняту в мові-джерелі. перекладу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?