Дипломна робота «Організація обліку руху грошових потоків управління праці та соціального захисту населення Богодухівської райдержадміністрації», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 04.06.2009 09:10 · від иван · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Теоретичні основи грошових потоків 10 1.1. Економічна сутність грошових потоків 10 1.3. Огляд літературних джерел 21 2. Організація обліку руху грошових потоків управління праці та соціального захисту населення богодухівської райдержадміністрації 27 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 27 2.2. Особливості обліку в бюджетній установі 36 2.3. Облік коштів на рахунках в касі 55 2.4. Шляхи вдосконалення руху грошових коштів на підприємстві 72 3. Аналіз грошових потоків управління праці та соціального захисту населення богодухівської райдержадміністрації 74 3.1. Поняття, розрахунок тривалості фінансового операційного циклу 74 3.2. Аналіз руху грошових коштів в розрізі видів господарської діяльності 80 3.3. Шляхи оптимізації грошових потоків 96 4. Охорона праці 101 5. Екологія 104 6. Автоматизація бухгалтерського обліку 112 Висновки та пропозиції 125 Список використаної літератури 127 Додатки 131 В роботі відсутні посилання

Висновок

На прикінці дослідження наголосимо, що в Управлінні праці, як бюджетній організації, яка повністю утримується за рахунок відповідного державного чи місцевих бюджетів, основним плановим документом, який надає повноваження на отримання доходів і здійснення видатків, визначає обсяг і спрямування коштів для виконання своїх функцій і досягнення цілей, визначених на рік відповідно до бюджетних призначень, являється кошторис. Та план асигнувань із загального фонду бюджету – щомісячний розподіл асигнувань, затверджених у кошторисі, за скороченою формою економічної класифікації, який регламентує взяття установою зобов’язань упродовж року.

План асигнувань є невід’ємною частиною кошторису і затверджується разом із цим кошторисом.

Відділи кожного напрямку Управління праці на протязі кожного місяця приймають, та здають до бухгалтерії фактичні видатки для оплати яких необхідно фінансування.

В бюджетній системі є такі форми фінансового забезпечення :

- самофінансування – покриття витрат за рахунок власних коштів;

- кредитування – покриття витрат за рахунок власних коштів;

- бюджетні асигнування – форма державного фінансування, яка може бути підпорядкованою ( у випадку, коли не вистачає інших джерел фінансування або їх важко сформувати) чи регулюючою ( наприклад при порушенні рівноваги цін).

Як зазначалося вище в Управлінні праці плановим документом є – кошторис, і головним завданням та ціллю Управління являється як умога краще виконати його призначення. Отримати якнайбільше фінансування для погашення фактичних видатків та не допустити утворення кредиторської заборгованості.

З метою виявлення кредиторської заборгованості проаналізуємо зведені розрахунки фактичних видатків та отриманих асигнувань.

Якщо розглянути зведені розрахунки взагалі по Управлінню, то за період з 2006 по 2007 р.р. відбулося збільшення кредиторської заборгованості на 925 тис. грн.( 49471-48546тис.грн.). Не виконання кошторису в повному обсязі зумовлено тим, що не достатньо було отримано фінансу-вання з державного бюджету, таким чином залишилася та збільшилася кредиторська заборгованість.

Управління праці як розпорядник державних коштів, намагається як умога краще оплатити всі заходи, та не допустити виникнення кредиторської заборгованості. Але нажаль, до підприємства фінансування надхо-дить не в повному обсязі.

В джерелах фінансування підприємства відбулися наступні зміни: доходи державного бюджету зменшилася, а фактичні нарахування збільшилися. Таким чином до управління праці надходить незначна частка фі-нансування. Котра веде за собою виникнення кредиторської заборгованості, а саме заборгованості управління перед підприємствами та соціально незахищеними громадянами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?