Курсова робота «Аналіз депозитної діяльності банку», 2009 рік

З предмету Банківська справа · додано 03.06.2009 20:20 · від Cтас · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретична характеристика аналізу депозитної діяльності банку 4 1.1. Теоретична характеристика депозитної діяльності банку 4 1.2. Інформаційне забезпечення та методика проведення аналізу депозитної діяльності банку 11 РОЗДІЛ 2. Аналіз депозитних операцій банку “Фінанси та кредит” 16 2.1. Аналіз організаційних засад діяльності банку на ринку депозитних послуг 16 2.2. Структура депозитних послуг та аналіз позиції банку “Фінанси та кредит” на депозитному ринку 20 Висновок 28 Список використаних джерел 29

Висновок

Аналізуючи депозитні операції банку “Фінанси та кредит” було проведено:

- Аналіз витрат пов’язаних з обслуговуванням депозитів та факторний аналіз депозитів банку;

- Аналіз позиції банку на депозитному ринку.

Уповноважені органи банку в процесі своєї діяльності несуть певні витрати, саме тому необхідно розглянути витрати пов’язані з обслуговуванням депозитів. Проаналізувавши динаміку складу та структури витрат, можна побачити,що основну частину займають сплачені процентні витрати(більше 50%). Найбільша сума процентних витрат припадає на витрати за коштами фізичних осіб, яка складає на 01.01.05 року 361, 7 тис.грн. Факторний аналіз, проведений методом різниць показав, що по строкам 1, 3, 6 місяців за рахунок збільшення в банку залишків депозитних коштів процентні витрати за ними збільшились, а за рахунок зменшення процентної ставки витрати зменшились.

Завдяки ефективній та розумній політиці, що проводиться банком, посилаючись на інформацію АУБ, можна зробити висновок: досліджуваний банк займає досить високу позицію на депозитному ринку. ТОВ “Фінанси та кредит” з метою приваблення клієнтів розробив декілька доволі вигідних та унікальних депозитних продуктів, ввів сисему бонусів і взагалі веде гнучку політику та денамічно розвивається, а тому завжди у курсі потреб своїх клієнтів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали