Курсова робота «Технологічний проект овочевого цеху-ресторану на пасажирському судні на 400-пасажирів», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.06.2009 20:19 · від Боря · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Соціально економічні знання підприємств харчування. 2.Техніко-економічне планування підприємства. 3.Розрахунок-пояснювальна частина. 3.1. Характеристика проектованого підприємства. 3.2. Визначення виробничої програми підприємства. 3.3. Характеристика та призначення цеху.режим роботи. 3.4. Складання виробничої програми цеху та розрахунок сировини. 3.5. Лінії обробки.окремих видів сировини. 3.6. Розрахунок кількості відходів та напів-фабрикатів. 3.7. Розрахунок та підбір механічного обладнання. 3.8. Розрахунок чисельності працівників цеху. 3.9. Розрахунок та підбір немеханічного обладнання. 3.10. Розрахукок праці в цеху. 4.Заключення. 5.Література. 6.Графічна частина.

Висновок

Заключення ресторану поєднують функції виробництва, реалізації продукції та організації її споживання. Це вимагає постійної координації виробничої та торгівельної діяльності з упакуванням потоку споживачів, які є керівниками протягом дня, тижня. Заклади ресторану є специфічною галуззю господарської діяльності.

Воно поєднує три функції: виробничу, яка пов’язана з встановленням кулінарної продукції реалізації-обмін товарів на грамові доходи населення та організації споживання страв і кулінарних виробів у спеціальних приміщеннях. Наявність виробничої діяльності дозволяє знайти спільні риси закладів ресторану та харчової і промислової промисловості забезпечення умов дня короткої чи довгострокової та зберігання сировини, механічної та інших способів кулінарної обробки продуктів і сировини з використанням, різноманітного технологічного обладнання. На окремих підприємствах-у ресторанах, молодіжних кафе поєднується організація приймання їжі та проведення дозвілля. Обсяг і характер послуг, які надає ресторану, його потужністю, розташуванню роботи, особливостями контингенту споживачів. Основні напрямки подальшого розвитку закладів ресторану можна сформулювати так:

-спеціалізації мережі ресторану, збільшення питомої ваги підприємств швидкого обслуговування:

-удосконалення асортименту продукції, що реалізується..

-підвищена якості продукції та власного виробництва у роздрібну торгівлю мережу.

- удосконалення матеріально-технологічної бази з метою впровадження ресурсозберігаючих технологій..

- освоєння виробництва нових видів продукції-хліба, соленої риби, копчених продуктів, макаронних виробів тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?