Курсова робота «Судимість», 2007 рік

З предмету Право · додано 02.06.2009 00:33 · від адвокат · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Введення 1.Поняття судимості та її правове значення. 2. Загальноправові і кримінально-правові наслідки судимості. 3. Погашення судимості. 4. Зняття судимості. Висновок Перелік використаної літератури і нормативних актів. Робота на 20 сторінок, але містить багато посилань на літературу.

Висновок

У такий спосіб із усього сказаного бачимо, що інститут судимості відіграє досить важливу роль в кримінальному праві України. Судимість виступає, як обтяжуючий фактор при вчиненні особою нового злочину, враховується при кваліфікації тяжкості злочину, призначенні міри покарання, тим самим посилюючи кримінальну відповідальність особи за вчинений злочин.

Також наявність судимості тягне за собою ряд інших негативних для особи правових наслідків, які істотно обмежують свободу її діяльності. Але це не означає, що особа, яка вчинила злочин є носієм такого негативного статусу все життя. Враховуючи, що особа при відбуванні покарання може осмислити свою вину, примиритись з потерпілим, розкаятись, тому кримінальним законодавством встановлено дві форми припинення судимості:

погашення судимості і її зняття.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?