Реферат «Державна політика з питань банкрутства», 2008 рік

З предмету Право · додано 31.05.2009 15:37 · від Валера Завадський · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність банкрутства 4 2. Державна політика з питань банкрутства 6 3. Проблеми провадження у справах про банкрутство підприємств 9 Висновок 12 Список використаних джерел 13

Висновок

Чинне законодавство з питань банкрутства і, зокрема, Закон про банкрутство не виконує повною мірою своєї економічної функції, а передбачена ним процедура санації не стала ефективним механізмом відновлення платоспроможності підприємств та задоволення вимог кредиторів. Подальше зволікання з реформуванням системи банкрутства як інструменту перерозподілу власності, штучного доведення підприємств до неплатоспроможності в майбутньому може призвести до негативних наслідків.

В Україні сьогодні діє спеціальний орган – агентство з питань банкрутства Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, покликаний контролювати процедуру банкрутства, однак і він часто виявляється нездатним ефективно впливати на її результати. Агентство з питань банкрутства надає послуги з процедури банкрутства, і це перш за все стосується державних підприємств із часткою державної власності понад 25%. Але проблема в тому, що жорстких норм у законі немає, тому зазначене агентство не може відповідати за те, що відбувається на багатьох державних підприємствах, де воно не залучається до процедури.

Отже, колізійні аспекти у сфері банкрутства підприємств лише посилюють невизначеність організаційно-правового впливу у цій сфері. Чітка організація законодавства про банкрутство надзвичайно важлива для врегулювання нормальних господарських відносин у разі неспроможності підприємства погасити свою заборгованість.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?