Реферат «Правове регулювання комерційної концесії», 2008 рік

З предмету Право · додано 31.05.2009 15:32 · від Валера Завадський · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття договору комерційної концесії 4 2. Зміст договору комерційної концесії 6 3. Недоліки правового регулювання комерційної концесії 11 Висновок 16 Список використаних джерел 17

Висновок

Відсутність спеціалізованої правової бази істотно звужує можливості розвитку комерційної концесії в Україні. Однак, впровадження спеціалізованого законодавства у цій сфері також ніяк не гарантує вирішення всіх проблем на шляху її ефективного розвитку. Існує думка, що, оскільки основним елементом у правовідносинах комерційної концесії є передача прав на нематеріальні активи (торговельну марку, промисловий зразок, ноу-хау, технологію ведення бізнесу), більш важливим фактором є наявність раціонального законодавства про інтелектуальну власність, а також продуманого, гнучкого й ефективно функціонуючого законодавства в цілому. Тут вже відкривається широке поле для діяльності науковців та практиків, державних органів та громадських організацій, парламентарів і усього юридичного загалу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?