Курсова робота «Синтез комбінаційної схеми в обмеженому базисі», 2006 рік

З предмету Радіотехніка · додано 29.05.2009 18:22 · від Delfi · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 4 2. Класифікація і коротка характеристика обчислювальних машин 5 3. Розрахунок таблиць істинності 10 4. Мінімізація функцій 15 5. Мінімізація методом мінімізуючих діаграм Вейча 18 6. Приведення до обмеженого базису 21 7. Синтез комбінаційної схеми 22 8. Часові діаграми 25 Висновки 26 Список використаних джерел

Висновок

Під час виконання курсової роботи розглянуто класифікацію та характеристики обчислювальних машин. Побудовано таблицю істинності для комбінаційної схеми, яка описана системою перемикаючих функцій на всіх наборах вхідних змінних. Мінімізовано функції з використанням законів, аксіом і теорем булевої алгебри і діаграм Вейча. За допомогою правил де Моргана приведено отриманні мінімальні форми перемикаючих функцій до заданого базису. На двовходових логічних елементах АБО-НІ синтезовано комбінаційну схему (КС), яка реалізує мінімізовану систему перемикаючих функцій. Побудовано часові діаграми роботи отриманої КС на всіх наборах вхідних сигналів без урахування затримок на логічних елементах у всіх вхідних, вихідних та проміжних точках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?