Курсова робота «Зведений опис справ постійного терміну зберігання документів», 2006 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 29.05.2009 16:03 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Експертиза цінності документів 4 1.1. Організація експертизи цінності документів в установі 4 1.2. Створенная експертних комісій 4 1.3. Порядок проведення експертизи цінності документів 6 1.4. Оформлення результатів експертизи цінності документів 7 Розділ 2. Оформлення справ 9 2.1. Нумерація аркушів справ 9 2.2. Складання внутрішнього опису документів справи 10 2.3. Складання засвідчувального напису справи 11 2.4. Оправлення справ 12 2.5. Оформлення обкладинок справ 12 Розділ 3. Складання та оформлення описів справ 14 3.1. Правила складання описів справ 14 3.2. Складання і оформлення річного розділу зведених описів справ постійного терміну зберігання 16 3.3. Складання та оформлення закінченого опису справ постійного зберігання 19 3.4. Складання та оформлення опису справ тривалого зберігання 19 3.5. Складання і оформлення опису справ з особового складу 20 Розділ 4. Передачу справ до архівного підрозділу установи й забезпечення схоронності документів 22 Висновок 24 Додаток 1 25 Додаток 2 26 Додаток 3 28 Додаток 4 29 Додаток 5 30 Додаток 6 31 Додаток 7 32 Додаток 8 33 Додаток 9 34 Література 35

Висновок

Для довгострокового зберігання документів створюється архів підприємства. Завершені у діловодстві справи постійного і тривалого строків зберігання повинні бути здані до архівного підрозділу установи для подальшого зберігання та використання.

Підготовка документів до передачі в архівний підрозділ установи включає в себе декілька етапів.

1 етап. Експертиза цінності документів.

Експертиза цінності документів полягає у визначенні їх цінності з метою встановлення термінів зберігання документів і відбору їх на державне зберігання.

2 етап. Оформлення справ.

Оформлення справ - групування документів у справи відповідно до номенклатури справ, та відповідне оформлення обкладинки справи. Правильне формування та оформлення справ допомагає оперативному пошуку документів, забезпечує їх збереження, встановлює порядок в організації діловодства.

3 етап. Складання описів справ.

Опис справ - це архівний довідник, що представляє собою систематизований перелік заголовків справ і призначений для розкриття складу й утримання справ, закріплення їхньої систематизації усередині фонду й обліку справ.

Описування справ є обліковим документом і основним видом науково-довідкового апарата до документів, що забезпечують оперативний пошук справ.

4 етап. Передачу справ до архівного підрозділу установи й забезпеченяя схоронності документів.

Закінчені діловодством справи постійного і тривалого строків зберігання разом з реєстраційними журналами, контрольно-обліковими картками на документи передаються в архівний підрозділ установи для подальшого зберігання та використання цих документів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?