Дипломна робота «Оцінка фінансового стану підприємства на матеріалах ЗАТ "ІАЗ"», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 29.05.2009 12:06 · від Мирослава · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1.Теоретична частина. 1.1. Огляд навчальної літератури стосовно методів аналітичної роботи на підприємстві. 5 1.2. Огляд монографічної літератури щодо методів аналітичної роботи на підприємстві.7 1.3. Огляд періодичної літератури стосовно методів аналітичної роботи на підприємстві.9 1.4. Огляд законодавчо-нормативної бази стосовно методів аналітичної роботи на підприємстві.12 Висновки за розділом 14 Розділ 2. Аналітична частина. Оцінка фінансового стану підприємства на матеріалах ЗАТ" Іршавський абразивний завод ".15 2.1. Аналіз внутрішньої побудови, основних форм звітності, оцінка схеми документообігу 15 2.2. Аналіз зовнішніх фінансових зв’язків, оцінка їх ефективності, склад і характер грошових потоків 21 2.3. Аналіз інформаційних зв’язків та інформаційних потоків.24 Висновки за розділом 26 Розділ 3.Рекомендаційна частина.27 3.1. Рекомендації щодо вдосконалення внутрішньої побудови ЗАТ "Іршавський абразивний завод 27 3.2. Рекомендації щодо вдосконалення зовнішніх фінансових зв’язків 29 3.3. Рекомендації щодо вдосконалення роботи із забезпечення організацією зовнішніх інформаційних зв’язків.32 3.4. Розрахунки прогнозу зміни показників діяльності статистичними методами 34 3.5. Оцінка економічного ефекту від можливого впровадження рекомендацій 39 Висновки 41 Список використаних джерел 42 Додатки

Висновок

Фінансовий стан - це важлива характеристика економічної діяльності підприємства. Він визначає конкурентоспроможність підприємства, його потенціал у ділових відносинах, оцінює міру гарантованості економічних інтересів учасників фінансових відносин. Іншими словами – це комплексне поняття, яке є результатом взаємодії всіх елементів системи фінансових відносин підприємства, визначається сукупністю виробничо-господарських факторів і характеризується системою показників, що відображають наявність, розміщення і використання фінансових ресурсів.

Фінансовий стан підприємства залежить від результатів його виробничої, комерційної та фінансово-господарської діяльності. Тому на нього впливають усі ці види діяльності підприємства. Передовсім на фінансовому стані підприємства позитивно позначаються безперебійний випуск і реалізація високоякісної продукції.

Як правило, що вищі показники обсягу виробництва і реалізації продукції, робіт, послуг і нижча їх собівартість, то вища прибутковість підприємства, що позитивно впливає на його фінансовий стан.

Фінансова діяльність підприємства має бути спрямована на забезпечення систематичного надходження й ефективного використання фінансових ресурсів, дотримання розрахункової і кредитної дисципліни, досягнення раціонального співвідношення власних і залучених коштів, фінансової стійкості з метою ефективного функціонування підприємства.

Саме цим зумовлюється необхідність і практична значущість систематичної оцінки фінансового стану підприємства, якій належить суттєва роль у забезпеченні його стабільного фінансового стану.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?